Перейти до змісту

Battlefield 2 огрызается...


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Недавно на свою голову ставил "палёную" DirectX 10 на Windows XP Service Pack 2. Ну первые дни ничего не замечал. Захотелось поиграть Battlefield 2. Поставил, загружаю и мол ругается что не тот Директ. Удалил DirectX 10 прогой Dx epu и запустилось. Как только загрузилась карта, ни с того, ни с сего выбрасывает в Windows. Искал в Гугле но так и не нашел нужного.

Переустанавливать систему немогу. Т.к не имею такой возможности (нету диска с винтой + стоит Акронис).

Есть варианты? С меня плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. А що є не "палений" DirectX10 на ХР? ;)

2. DirectX9c поверх того гівна не поставиш, свариться що "встановлена новіша версія"

3. Я пів року тому поборов таку ж проблему встановленням ще однієї "паленої" DirectX10 XP, але в комплекті був файл що дозволяв зробити "відкат" до DirectX9c. Після відкату я відразу ж видалив весь той непотріб, до цього часу система працює нормально (в загальному вже 18міс. без перевстановлення).

Можеш спробувати ось такий або такий DirectX10 XP, там має бути можливість відкату до 9с

4. Є плантна програмка DirectX Happy Uninstall, може знайдеш до неї кряк якщо не полінуєшся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 - Його не буде.

2 - А я почистив ы поставив. Проте щось залишилося.

3 Дякую. Пробую зара.

4 Запасний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй переставити апдейт.

ПС В мене оф. клієнт на "DX10 під ХР" теж не пішов, хоча відяха підтримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще варіант:

1) знести дрова на відео

2) перезагрузити ПК

3) почистити реєстр jv16 PowerTools 2008 чи Ccleaner

4) зробити sfc /scannow

5) перезагрузити ПК

6) встановити по новому дрова на відео.

Якщо не поможе, то тра зробити формат.ком. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...