Перейти до змісту

Burnout Paradise


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

IMG367-1232022170.jpg

Electronic Arts офіційно повідомила про те, що гоночна аркада Burnout Paradise вийде на РС. Burnout Paradise стане першою грою серії, що дебютує на комп'ютерній платформі, при цьому будучи покращуваною по різних параметрах.

Burnout Paradise вийшла на початку минулого року у версіях для PS3 і Xbox 360, заробивши більше 50 нагород від різних друкарських і інтернет-видань.

У РС-версії нас чекають розширений мультиплеер, покращувані онлайнові можливості, завантажуваний контент, що створюється величезним ком'юніті прихильників. Розробники згадують про те, що в РС-версії будуть представлені ті ж самі відчайдушні гонки по величезному місту, а також нові, ексклюзивні режими геймплея.

icon_plus_1.gifОписание:
Жанр: Arcade / Racing (Cars) / 3D / Simulators

Год выхода: 2009

Разработчик: Criterion Games

Издатель: Electronic Arts

Консольный гоночный хит, покоривший обладателей Xbox 360 и PlayStation 3 и после этого решивший заглянуть во владения персональных компьютеров.

И, что самое главное, не с пустыми руками. Автомобильные фетишисты наверняка оценят поддержку пользовательского контента, все остальные – претерпевший серьезные изменения мультиплеер. Вообще же мультиплеер – одна из главных фишек Burnout Paradise. Вам не нужно будет выходить из своей одиночной игры, вылезать из теплого и уютного кресла любимого автомобиля, возвращаться в меню и ждать «коннекта» - просто пригласите друга в вашу игру, посоревнуйтесь с ним и продолжайте свои «однопользовательские» приключения.

Такую роскошь делает возможной полностью открытый для исследования Paradise City – город-мечта, который благодаря нашей помощь вполне может превратиться в город-руину. Ну а когда надоест свободное катание – к вашим услугам четыре вида состязаний: Choose from Race, Marked Man, Road Rage и Stunt.

Ну и главное – невероятно зрелищные, красивые, роскошные, захватывающие, непревзойденные аварии. Вкупе с роскошной графикой зрелище обещает быть незабываемым.

icon_plus_1.gifВідео Burnout Paradise Gameplay.
icon_plus_1.gifСкріни:
post-367-1232023657.jpg post-367-1232023644.jpg post-367-1232023650.jpg post-367-1232023665.jpg post-367-1232023675.jpg post-367-1232023684.jpg post-367-1232023692.jpg post-367-1232113954.jpg
icon_plus_1.gifСистемні вимоги:
Минимальная конфигурация (при разных операционных системах):

- ОС: Windows XP (Service Pack 2)

- Процессор: 2.8 GHz Intel Pentium 4

- Оперативная память: 1 GB

- Видеокарта: 128 MB Video card с поддержкой Pixel Shader 3.0

- Подключение к интернету (требуется для онлайновой активации): 512 Kbps

Системные требования для Windows Vista

- Процессор: 3.2 GHz Intel Pentium 4

- Оперативная память: 1.5 GB

- Видеокарта: 128 MB Video card с поддержкой Pixel Shader 3.0

- Подключение к интернету (требуется для онлайновой активации): 512 Kbps

Установленная игра будет занимать на жестком диске порядка 4 Гб.

icon_plus_1.gifУстановка:
1. Монтируете образ в Daemon Tools или Alcohol 120%;

2. Устанавливаете;

3. Генерируете ключ с помощью кейгена в папке Crack на диске

4. Устанавливаете патч 101(в раздаче есть в папке Crack)

5. Копируете содержимое папки Crack из образа в папку с игрой и играете.

<<<Скачать>>>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась не дуже. Графіка якась скромна...

Кращих гонок за Burnout я не бачів!!! Need for speed курить в коридорі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графіка не головне.

Хочеться щось, що зможе відірвати від Флетаута і Кармагедуна!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це ми ще глянемо!!!

Не подобається коли завжди Макс специфектів, тоді інтерес швидко гасне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Барнаут это мега гонки... Все остальные реал рядом не валялись...

И графика супер... Просто скрины немного не удачные, зато как там тачку розбить можно, это чтото...

И помоему, это скрины с консоли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скріни взяті з AG. Не може бути, що це з консолі знімали, розширення такі як в монітора. Хоча зх :). на офф сайті скріни мало чим відрізняються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, мені цікавіше буде пройти другий раз Half-life 2, чим грати наприклад "Need for speed Undercover". Просто "нинче" багато NFS розвелося...

Пачка, штамп, гейм, пачка, штамп, гейм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не спіши з висновками, ті люди які її грали на консолі казали що цяцька дійсно рульна :)

і одному з них я точно вірю, правда ART ? :P , доречі, як там фізика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фізіка отпад а саме: зжатіє метела коли врізаєшся в іншу машину. Я демку грав днями на прольот на консолі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно кажуть, що фізика супер... Машини бьються набагато реальніше, чим в FlatOut 2 , а про NFS Pro Street я вже мовчу... :D

І як на мене графіка куль... Аби відяшка потянула... Місто також кажуть зроблене на відповідному рівні... ^_^

156182-151598-126717-bopar_ps3_7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дайте мені в ПМ хтось на тореннт Логін і Пароль, а то там регатися тільки з 1:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Burnout Paradise вже залита на ФТП. Пограв трохи, якщо чесно чекав від гри більшого. Фізика звичайно краще чим в нфс, але все рівно "дубова". В тому ж Flatout машина краще себе веде на трасі. А тут якесь все аркадне і навіть спідометра нема. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в шоці... ті розробники шо в школі взагалі не вчили механіку і динаміку? і взагалі, таке враження шо там модель поведінки машини сперли ше з якоїсь гри на Sega. Аркада, і цим все сказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та блін, "це" фізикою язик не повертається назавати(хоча тут воно дещо краще ніж в андекавері)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как по мне игра ульотная, созданая для того, что бы просто развлечся... По онлайну класно играть)))

А для любителей физики есть Грид... ;):rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще хочу додати що постарались з оптимізацією...(не так як в Undercover), хоч на мінімалтьних граюсь але це інтегроване відео Intel GMA X3100 і враження про гру це не портить..вильотів з гри як у вже згаданому Андерковері не помічалось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...