Перейти до змісту

ПРОДАЖ ДІЛЯНКИ


ANDGEJKO

Рекомендовані повідомлення

ТЕРМІНОВО!!! Продам земельну ділянку площею 0,30 га для будівництва та обслуговування будинку, що знаходиться на новій вулиці при в'їзді в село Небіжка (3 км від Луцька), вулиця активно забудовується новобудовами. Всі комунікації. Хороше транспортне сполучення /поряд об'їздна Луцька/. Ціна 30 тис. у.о. Тел. 8-063-190-54-20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

либо ANDGEJKO повторяется, либо с него пора начинать брать комисионные :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

либо ANDGEJKO повторяется, либо с него пора начинать брать комисионные :D

тільки ціна вдвічі менша ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

беру за 10

А може давай я тобі просто її подарую і ще дам 10....???!!! :D

Буду очень рад :))

А вообще если документы нормаль то за 20 можно было смотреть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

беру за 10

А може давай я тобі просто її подарую і ще дам 10....???!!! :)

Буду очень рад :))

А вообще если документы нормаль то за 20 можно было смотреть

30 - це нормальна ціна. Коли її подивишся то переконаєшся, що я правий. Я б не продавав... просто терміново потрібні гроші.:D А взагалі купляв я її для себе і своєї сім'ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 - це нормальна ціна. Коли її подивишся то переконаєшся, що я правий. Я б не продавав... просто терміново потрібні гроші.:D А взагалі купляв я її для себе і своєї сім'ї.

Ну если ты все эти обьекты покупал для себя и сейчас надо продавать то тебя пора раскулачивать :)

ТЕРМІНОВО!!! Продається земельна ділянка ділянка для будівництва в селі Крупа. Хороше транспортне сполучення /асфальт до самої ділянки/, світло, газ, вода. Фактично на місцевості ділянка становить 0,28 га.На межі з ділянкою є невеликий лісочок, гарний краєвид. Ціна 1000 у.о. за соту. Тел. 8-063-190-54-20.
Продається новозбудовий півтора поверховий будинок в с. Прилуцьке на новому масиві (3 км. від м. Луцька).

Загальна площа 170 кв. м. без внутрішніх робіт, всі комунікації, земельна ділянка 0,12 га. хороше транспортне сполучення. Ціна 100 тис. $

ТЕРМІНОВО!!!! Продам новозбудований будинок з гаражем в селі Прилуцьке /новий масив/ заг. площа 170 кв.м., всі комунікації, ділянка 0,12 га, хороше транспортне сполучення, поряд новобудови. Ціна 588$ за кв.м. /торг./ 8-063-190-54-20. P/S/ Врахуйте, що аналогічна нерухомість у Луцьку /квартири/ пропоонуються за 1300 - 1500$ за кв. м. без землі.
ТЕРМІНОВО!!! Продається квартира /новобудова/ в районі ТАМ-ТАМ, вул. Карпенка-Карого, 53/22/13,5 кв.м., 4/9. Можливість перепланування. Ціна 50 тис. у.о. Тел. 8063-190-54-20.

Если надумаешь пиши в личку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 - це нормальна ціна. Коли її подивишся то переконаєшся, що я правий. Я б не продавав... просто терміново потрібні гроші.:D А взагалі купляв я її для себе і своєї сім'ї.

Ну если ты все эти обьекты покупал для себя и сейчас надо продавать то тебя пора раскулачивать :)

ТЕРМІНОВО!!! Продається земельна ділянка ділянка для будівництва в селі Крупа. Хороше транспортне сполучення /асфальт до самої ділянки/, світло, газ, вода. Фактично на місцевості ділянка становить 0,28 га.На межі з ділянкою є невеликий лісочок, гарний краєвид. Ціна 1000 у.о. за соту. Тел. 8-063-190-54-20.
Продається новозбудовий півтора поверховий будинок в с. Прилуцьке на новому масиві (3 км. від м. Луцька).

Загальна площа 170 кв. м. без внутрішніх робіт, всі комунікації, земельна ділянка 0,12 га. хороше транспортне сполучення. Ціна 100 тис. $

ТЕРМІНОВО!!!! Продам новозбудований будинок з гаражем в селі Прилуцьке /новий масив/ заг. площа 170 кв.м., всі комунікації, ділянка 0,12 га, хороше транспортне сполучення, поряд новобудови. Ціна 588$ за кв.м. /торг./ 8-063-190-54-20. P/S/ Врахуйте, що аналогічна нерухомість у Луцьку /квартири/ пропоонуються за 1300 - 1500$ за кв. м. без землі.
ТЕРМІНОВО!!! Продається квартира /новобудова/ в районі ТАМ-ТАМ, вул. Карпенка-Карого, 53/22/13,5 кв.м., 4/9. Можливість перепланування. Ціна 50 тис. у.о. Тел. 8063-190-54-20.

Если надумаешь пиши в личку.

Якщо я подаю інформацію про продаж - це не означає, що це майно належить мені особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме цікаво, що всі об'єкти продаються ТЕРМІНОВО

Все доволі банально - потрібні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я подаю інформацію про продаж - це не означає, що це майно належить мені особисто.

тут ваще-то частный ресурс :D

так что с тебя за такой бизнес тут причитается

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=19652

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...