Перейти до змісту

FIFA vs PES


Million

  

45 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Наконец, свет увидели FIFA 09 и PES 2009. Оба симулятора знаменуют собой своеобразную революцию, прорыв, весь изменения видны даже невооруженным глазом. Хотелось бы вступить в открытый спор. Давайте обсудим все "за" и "против" обоих симуляторов и попытаемся выделить лучший из них.

of_cover_fifa09.jpgpes09pccoverwp8.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PES 2009 набагато краще. Фіфа один рік все те саме, починаючи з 2003 року. PES завжди на висоті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що не добрався ні до ФІФА 09, ні до ПЕС 2009 ...

Але завжди грав тільки в ФІФА... Напевно цього разу теж віддам перевагу грі від ЕА :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіфа вже звичне, до того ж інтуїнивне в управлінні.

Коли є вільна хвилинка, можна запустити і відпочити, не витрачаючи на це багато часу.

З пес же все складніше. Цяцька розрахована на геймерів: вони мають час розібратися в управлінні, засвоїти різні фінти і тд. Окрім того, ІМХО:чемпіонати, стадіони, футболісти - тут якось ніби відірвані від Європейської футбольної реальності (принаймні в тому варіанті, який я останній раз бачив).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... це, доречі, є великим мінусом (як для мене).... в Konami просто немає ліцензії на ці чемпіонати, навідміну від EA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне не ліцензії(які мона виправити патчами) а геймплей та графіка які у PES набагато краще дивляться ніж у ФІФА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це точно......PES завжди був на крок попереду від фіфа....надіюсь ця версія не буде виключенням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PES це симулятор, який передає всі емоції гри мільйонів, а Fifa це аркада в якій окрім величезної кількості ліг нічого більше не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граю і буду грати у ФІФА, ну незнаю як намене це краще чім ПЕС.

От на тижні цьому пробував пограти в ПЕС - нічього хорошого я там не побачів, незнаю чім він вам такії хороший.

Але ж в кожного своя релігія що до ігор, так що..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по-моему, как раз все эмоции, да и вообще, все, что можно получить от футбола передает как раз ФИФА. Если сравнивать оба симулятора, то, если ФИФА похоже на олимпиаду, то ПЕС скорее похож на параолимпийские игры. КонечнО, и в нем есть свои плюсы, но в ФИФА их гораздо больше. И кто говорит, что ФИФА из года в год не меняется - тот просто мало что понимает, потому как изменения не всегда видны на первый взгляд. Графика мало менялась из года в год, в то время, как сама игра становилась все лучше и лучше. Впрочем в ФИФА09 вопреки стереотипам, улучшилось все: от графики до физики. А вот новый ПЕС откровенно говоря не порадовал - в нем не изменилось практически ничего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, не розумію оцих порівнянь як PES vs FIFA, WoW vs L2 і тд. Кожна гра має свої плюси і мінуси, і як завжди найдуться люди які з задоволенням будуть грати в них. Особисто мені більш до душі FIFA, бо мені вона більш нагадує справжній футбол. А на рахунок графіки, то не всі можуть чи хочуть купляти потужні машини щоб насолоджуватись тільки графікой. Яскравий цьому приклад MMORPG, StarCraft, WarCraft які в більшості випадків не є передовими в графіці, але все ж такі популярні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього року Ффа краща за попередні, хоча є і багато чого старого. Я вже давно фанат Фіфи, але дуже хотів би рограти ПЕС 09. В минулі роки ПЕС мені нітрохи не сподобався :) Цікаво як цього року ігра? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по-моему, как раз все эмоции, да и вообще, все, что можно получить от футбола передает как раз ФИФА. Если сравнивать оба симулятора, то, если ФИФА похоже на олимпиаду, то ПЕС скорее похож на параолимпийские игры. КонечнО, и в нем есть свои плюсы, но в ФИФА их гораздо больше. И кто говорит, что ФИФА из года в год не меняется - тот просто мало что понимает, потому как изменения не всегда видны на первый взгляд. Графика мало менялась из года в год, в то время, как сама игра становилась все лучше и лучше. Впрочем в ФИФА09 вопреки стереотипам, улучшилось все: от графики до физики. А вот новый ПЕС откровенно говоря не порадовал - в нем не изменилось практически ничего.

От якраз і фзіика в ФІФА зовсім не змінилась, на відміну від PES, в якому тепер навіть дощ суттєво впливає на гру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, а то что футболист элементарно может подскользнуться, вмазать ногой по физиономии кому-то, наступить на ногу другому - это что? Не нужно говорить, не зная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за PES :) Грав ФІФУ з 2002 року поки не спробував PES5. Фіфу я граю лише місяь поки не вийде PES. Останні роки Фіфа нічим не відрізняється одна від одної тому я вважаю що саме PES найкращий футбольний симулятор. Він кращий за фіфу своєю реалістичністю та близкістю до реального футболу, це коли ти можеш забивати зовсім різні голи, з різних позицій, створювати реальні моменти. Фіфа - це набір стандартних рухів, ударів, голів. Ось наприклад беру команду з рейтингом пів або одна зірка, та беру найвищу складність і граю кілька матчів. Вже після другого матчу коли забив кілька голів стає видно якими приблизно будуть наступні 90% голів. Це взагалі нецікаво!!! Другий приклад беру команду з рейтингом від чотирьох зірок, та беру найвищу складність і граю кілька матчів - голи виходять такі ж що в команд з одною зіркою+ще приблизно 5-8 фантастичних голів з далекої відстані, з фантастичною підкруткою в дев'ятку, після удару через себе чи щось подібне. Та й забивати ці голи можуть переважно футболісти екстра класу - Джерард, Роналду і т.д. Тому після одного сезону можна фіфу стирати щоб місце дарма не займала. У PES все навпаки - навіть після 60-80 матчів виходило забивати нові голи, які ще не забивав. На рахунок ФІФА09 та графіка графіка там справді класна, особливо подобаються повтори, і це мабуть все що трохи змінили від ФІФА08. Геймплей абсолютно ТАКИЙ САМИЙ що в ФІФАх 06-08. Єдиний недолік PES це не всі ліцензовані клуби і турніри. PES 2009 ще не маю, тому нічого на рахунок нього не скажу. Можу зробити прогноз що він буде кращий від PES2008 і ФІФА09 :) .

А по-моему, как раз все эмоции, да и вообще, все, что можно получить от футбола передает как раз ФИФА
Ці емоції і задоволення втрачаються після кількох зіграних матчів...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, а то что футболист элементарно может подскользнуться, вмазать ногой по физиономии кому-то, наступить на ногу другому - это что? Не нужно говорить, не зная.

Це є один з кількох стандартних моментів, які переважно виходять зовсім не в тему.

Можу привести схожий приклад з іншою стандартною ситуацією:

Біжить з м'ячем футболіст. Раптом чогось на нього набігає свій же футболіст і вони зіштовхуються, а м'яч залишається супернику. Це зовсім тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біжить з м'ячем футболіст. Раптом чогось на нього набігає свій же футболіст і вони зіштовхуються, а м'яч залишається супернику. Це зовсім тупо.

Все зависит от пользователя. Когда мой игрок с мячом бежит в атаку, я вдруг начинаю финтить, уходить в разные стороны и таким образом оказываюсь рядом со своим же игроком, который не успевает развернуться и увидеть бегущего на него партнера по команде - тогда обое ударившись падают. Все реально, потому как лоб в лоб мои игроки еще не сталкивались. Так что не надо тут. А вот то, что в ПЕС бегают игроки как инвалиды и голы такие, какие забивают игроки дворовых команд - это да. Во дворе тоже все голы разные :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна цікава річ, не знаю ні одну людину, яка б перешла з песа на фіфу, тільки навпаки...

Сам колись був великим шанувальником фіфи, і всім горорив що пес це фуфло зігравши лише один матч, але діло в тому що фіфа швидко набридає, вирішив ще раз поставити пес, після третього матчу не міг відірватись,а фіфа після того стер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біжить з м'ячем футболіст. Раптом чогось на нього набігає свій же футболіст і вони зіштовхуються, а м'яч залишається супернику. Це зовсім тупо.

Все зависит от пользователя. Когда мой игрок с мячом бежит в атаку, я вдруг начинаю финтить, уходить в разные стороны и таким образом оказываюсь рядом со своим же игроком, который не успевает развернуться и увидеть бегущего на него партнера по команде - тогда обое ударившись падают. Все реально, потому как лоб в лоб мои игроки еще не сталкивались. Так что не надо тут. А вот то, что в ПЕС бегают игроки как инвалиды и голы такие, какие забивают игроки дворовых команд - это да. Во дворе тоже все голы разные :P

До чого це?

вдруг начинаю финтить, уходить в разные стороны и таким образом оказываюсь рядом со своим же игроком, который не успевает развернуться и увидеть бегущего на него партнера по команде - тогда обое ударившись падают

Все набагато простіше :)

Просто один другому перебігає шлях, вони зіштовхуються і падають

бегают игроки как инвалиды

У фіфі такі ж інваліди, якщо ще не гірші (ти добре придивись :) )

голы такие, какие забивают игроки дворовых команд - это да. Во дворе тоже все голы разные :P

Зате вони більш реалістичні і на голи схожі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого це?

К дождю.

Все набагато простіше smile.gif

Просто один другому перебігає шлях, вони зіштовхуються і падають

В ПЕС такого вообще нет :)

У фіфі такі ж інваліди, якщо ще не гірші (ти добре придивись)

Увы, нет.

Зате вони більш реалістичні і на голи схожі

Правильно. Вот они и похожи на голы дворовых команд. А вот где голы настоящие - так это в ФИФА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно. Вот они и похожи на голы дворовых команд. А вот где голы настоящие - так это в ФИФА!

ага,і всі схожі один на одного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно. Вот они и похожи на голы дворовых команд. А вот где голы настоящие - так это в ФИФА!

ага,і всі схожі один на одного...

Опять же, все зависит от пользователя и от уровня сложности, на котором он играет, считая. что умеет абсолютно все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно. Вот они и похожи на голы дворовых команд. А вот где голы настоящие - так это в ФИФА!

ага,і всі схожі один на одного...

Опять же, все зависит от пользователя и от уровня сложности, на котором он играет, считая. что умеет абсолютно все.

Ой ненада. Я в ФІФА граю з 2000 року... Такшо мені на Легенді легко грається. Всеодно там одинакові удари голкіпер відбиває так само, а так нецікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно. Вот они и похожи на голы дворовых команд. А вот где голы настоящие - так это в ФИФА!

ага,і всі схожі один на одного...

Опять же, все зависит от пользователя и от уровня сложности, на котором он играет, считая. что умеет абсолютно все.

Я граю на найвищому рівні складності вже не один рік і можу запевнити що вмію все, тому і кажу що більшість голів одинакові.

В ПЕС такого вообще нет

Якщо ти про поштовхи, то вони там навідміну від фіфи ще з PES5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Играю в ФИФА с 1999 года. Всегда находятся новые комбинации и голы очень редко похожи. Дважды переходил на ПЕС (в 2006 и 2007), но в итоге все равно возвращался к ФИФА, т.к. ФИФА для меня более живой, более настоящий, более динамичный, более красивый. Игры ни в какое сравнение не идут и голосование это доказывает!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...