Перейти до змісту

Ali / Али


spqr

Рекомендовані повідомлення

Ali / Али

12767.jpgГод выхода: 2001

Жанр: Драма

Страна: США

Режиссер: Майкл Манн /Michael Mann/

В ролях: Уилл Смит /Will Smith/, Джейми Фокс /Jamie Foxx/, Джон Войт /Jon Voight/, Марио Ван Пиблз /Mario Van Peebles/, Рон Силвер /Ron Silver/, Джеффри Райт /Jeffrey Wright/

Непобедимый боксер Мухаммед Али является великим героем Америки, кумиром всего мира, и в то же время, одной из самых недооцененных персон XX века. Борясь за гражданские права в родной стране в сложные, бурные годы, когда громкие политические и социальные события коренным образом меняли мировоззрения людей, Али защищал угнетенных и дарил людям новую надежду. История сделала его живой легендой, и теперь вряд ли найдется на планете хоть один человек, который не слышал гордое имя Али.

Фільм більше біографічний,але мені сподобався.Навіть не знаю хто більше підходить на цю роль як не Уилл Смит.

Якість і переклад хороші.

Двд-ріп 1.45 г

ftp://lm:[email protected]/Video/Films/ali.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,фільм не поганий.Давно хотів його глянуть,а то він якось незаметно проскочів для мене у рік виходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як називаеться саундтрек ,коли Алі виграв у Формана в кінці фільма? Кто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не великй знаток репу,R&B але ще є музичка з ігри Fight Night Round 3 - OST.В принципі завдякі ігрушці і згадав цей фільм.Як на мене дуже непогана збірка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...