Перейти до змісту

Paycheck (2003)


STRIKER

Рекомендовані повідомлення

Paycheck

Paycheck_filmposter.jpg

Режисер: Джон Ву /John Woo/

Жанр: трилер, бойовик, фантастика

Країна-виробник: США

Кіностудія: Paramount Pictures

Рік: 2003

В ролях: Бен Еффлек /Ben Affleck/, Ума Турман /Uma Thurman/, Аарон Екхарт /Aaron Eckhart/, Майкл С. Холл /Michael C. Hall/, Джо Мортон /Joe Morton/, Колм Феоре /Colm Feore/

Майкл Дженнінгс - геніальний учений, що працює на крупні корпорації. Після виконання кожного проекту його пам'ять стирається, щоб секрети компанії не потрапили до конкурентів. За свою останню роботу, що зайняла більше п'яти років, Дженнінгс розраховує отримати величезну суму - 4 мільярди доларів. Але, прийшовши до тями, він отримує замість чека на очікувану суму лише конверт, в якому містяться дивні предмети і запевнення керівництва корпорації в тому, що він сам погодився позбутися грошей.

Такий собі фільм; щоб згаяти дві години часу, підійде.

HDRip

Відео: 720x304, 2281Kbps, XviD

Аудіо: 448Kbps, 48000Hz, 6ch, Dolby AC3

Переклад: дубльований (російська)

Розмір: 2,2 Gb

LINK

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

п.с. особисто я не сказав би що це "такий собі" фільм, оч даже непоганий, в свій час мені сподобався. але це все звісно ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да вцелом оставляет приятное впечатление... рекомендую , хотя реалистичность технических и логических деталей сюжета традиционно ниже плинтуса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я не сказав би що це "такий собі" фільм, оч даже непоганий, в свій час мені сподобався. але це все звісно ІМХО

Можливо, я просто "не в настрої" його переглядав, бо щось він мене не "зачепив". Хоча фільми такого жанру я люблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жалко, що HDRip.. DVD-player не буде читати... ((

Чому ж це? Розширення AVI, кодек XviD. DVD-плеєр Pioneer DV-600AV-K відтворив без проблем. Хоча, не буду судити, не усі плеєри такі універсальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааа! То звичайно, що відтворить!

Дякую за фільм! ;)

Я шось подумав, що якщо ХДріп, то вже читати не буде. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...