Перейти до змісту

Програма для переназначеня клавіш на клавіатурі.


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, будь-ласка програму для переназначеня клавіш на клавіатурі. Попала до мене цікава ігра Scarface, в ній є одна проблема, керування не переставляється. Тобто все керується кнопками [W] [A] [D] навіть тачки. От якби софт якість знайти, щоб призначити ці [W] [A] [D] на клавіші стрілок, булоб зручніше грати.

В ґуґлю не посилати, я там ужо був :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось вона не працює, не міняє функції клавіш. Спробував призначити кнопці [вліво] функцію [A] і нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видать неправильно настроюєш.

переназначив клавіші up емулювати натиснення клавіши А

ффффффффффффффф

ось що виходить в укр. розкладці.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

це в англійській.

Втебе так пише коли стрілку вверх натискаєш? Якщо ні, настрой правильно. Якщо в вінді все паше, а в ігрі ні, то знач гра перша перехоплює переривання. тоді треба декодувати ехе файл і ковиряти в ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю. В ігрі вона не працює ;) . Так що питання ще відкрите

Звичайна прога не буде працювати в грі. Адже гра вікористовує DirectX (мабуть), а программа перехватує повідомлення Вінди і посилає вже свої, а в DX це не канає.

попробую і я щось пошукати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот:

AutoHotKey

Почему строки автозамены, команды Send и MouseClick не работают в некоторых играх?

Некоторые игры используют в своей работе только механизм DirectInput. Как следствие, такое приложение может игнорировать все эмуляции нажатий клавиш и кнопок мыши. Несмотря на то, что серьёзной работы по этому вопросу ещё не проводилось, было обнаружено, что для большинства игр увеличение параметра SetKeyDelay явилось эффективным для включения в работу команды Send. Попробуйте сделать так:

SetKeyDelay, 10, 10

SetKeyDelay, 0, 10

Также для обхода этой проблемы вы можете попробовать использовать другие программы для эмуляции нажатий клавиш и кнопок мыши, такие, как Journal Macro, QuicKeys, KeyGO, OnHand, и Toggle Keyboard.

Journal Macro, QuicKeys, KeyGO, OnHand, и Toggle Keyboard.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...