Перейти до змісту

Продам лот телефонів BlackBerry


AnryABC

Рекомендовані повідомлення

Продам б/в телефони BlackBerry:

1.BlackBerry 9900-750 грн.Стан дуже хороший,без зарядного.

2.BlackBerry Q10-1200 грн.Стан ідеальний,без зарядного.

3.BlackBerry 9800-700 грн.Стан норм,без зарядного.

4.BlackBerry 8700-700 грн.Стан хороший,без зарядного.

5.BlackBerry 9700-850 грн.Стан майже ілеальний,без зарядного.

Гарантія 14 діб.Ціни без торгу.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Adiss сказано:

дорого враховуючи що блекбері ос майже померла, навіть на Q10 вайбера поставити то треба промучитись півдня і не факт що вийде, оті BIS bar і сертифікати та айді а сервіси  то не працюють, про старіші за Q10, то це вже не блекбері а просто звонілки, в них вже неодин сервіс не підтримується і месенджери, а на Q10 якщо навіть вдасться привязати гугл  і скачувати апк файли, то батарею жре в 2 рази швидше, була в мене колись любов до блекбері.:) 

Ну,я можу підібрати телефон на будь-який гаманець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене 9810. Так, трохи помучився, бо ні BIS, ні  BES звичайно немає. Але інтернет налаштовується по сервісбуках - все інше також, тільки часу трошки займе. І В цілому скажу, що телефони BlackBerry  супер апарати, бізнес класу. Я ні капеьки не шкодую, що користуюсь такими телефонами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Adiss сказано:

дорого враховуючи що блекбері ос майже померла, навіть на Q10 вайбера поставити то треба промучитись півдня і не факт що вийде, оті BIS bar і сертифікати та айді а сервіси  то не працюють, про старіші за Q10, то це вже не блекбері а просто звонілки, в них вже неодин сервіс не підтримується і месенджери, а на Q10 якщо навіть вдасться привязати гугл  і скачувати апк файли, то батарею жре в 2 рази швидше, була в мене колись любов до блекбері.:) 

Вайбер ставиться за 5хв

У мене 9810. Так, трохи помучився, бо ні BIS, ні  BES звичайно немає. Але інтернет налаштовується по сервісбуках - все інше також, тільки часу трошки займе. І В цілому скажу, що телефони BlackBerry  супер апарати, бізнес класу. Я ні капеьки не шкодую, що користуюсь такими телефонами.

Аналогічно по часу з сервісбуками або APN.

P.S. А ось справді мертвенька, хоча маркет працює на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...