Перейти до змісту

Куплю корпус до підсилювача Амфитон -у -002


Рекомендовані повідомлення

Куплю корпус до підсилювача Амфитон - у 002 або сам підсилювач у не робочому або напів робочому стані Розібраний також піде головне щоб був корпус, передня панель і шассі, кришка підсилювача, ручки від регуляторів ну і радіатори по боках. Ціна договірна залежить від зовнішнього стану корпуса. Сам підсилювач може бути і не робочий або без плат і трансформатора усередині це не суттєво. Корпус от такого плану. Прошу відгукнутися того хто має щось подібне...

amfiton_u002s02.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Механік сказал:

Переробляти на ТиДиА 7294?

як на мене "прошлый век" дивіться в сторону класу "Д" розміри менші, жре менше, тепловиділення менше, і корпусів амфітоновських не треба

і по потужності можна зібрати на любий смак!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Sashapetrash сказал:

 "прошлый век"

я просто прогнозую, що з ним буде робити ТС. А так з вами повністю згідний на рахунок Д-класу. Але якщо підсилювач робочий- то немає ніякого сенсу переробляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.02.2018 at 11:31, amadey777 сказано:

 

Від 80 до 150 можливо і більше дивлячись у якому він стані і чи не робочий він чи працює у якому стані і яка начинка...... ціну узгодимо мені потрібен головне хороший стан ( зовнішній вигляд) а що в середині то вже таке можна і на місці розібратись і узгодити ціну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.02.2018 at 08:45, Механік сказано:

Переробляти на ТиДиА 7294?

Окрім TDA 7294 немає більше мікросхем?)) ці мікрухи уже на даний час уже застарілі....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...