Перейти до змісту

Продам, обміняю, відновлю Макбук


Рекомендовані повідомлення

Шановні колеги, допоможіть вирішити проблему. В дочки "загнулась" материнка на Макбуці. Вона має приїхати з-за кордону сюди. Там все дорого, а вона не на заробітках там. Тобто, порадьте, скільки приблизно буде коштувати заміна материнки в нас, або чи можна обміняти неробочий Макбук на нормальний, робочий ноут тут, в нас. Про Макбук. Проц І5, частота 3,2. Оперативка 4 гіга. Хард 500гіг, діагональ - 13 ". Дякую. Чекаю порад і пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до такого мака сама материнка дорого коштує. заміна проста, тому думаю дорого не буде. а що з ним таке, що ви вирішили, що материнка полетіла? чи вона носила його в сервіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочка на стажуванні в Італії. Там так сказали в сервісному центрі. І ціну назвали велику. Для італійців 150 євро, це майже те саме, що для нас 250гр. Щоб взнати марку материнки, треба запустити ноут, а він не запускається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


 

22 хвилин тому, sobiratel сказано:

Про Макбук. Проц І5, частота 3,2.

нема таких макбуків, тільки в моноблоках iMac такий проц може бути, з такою частотою.

150 євро за мамку - це рахуй даром, тут дешевше за непаяну\нежарену ніхто не попросить - факт
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки Макбук буде в мене- відпишусь і опишу і попрошу протестувати. дякую за поради і обговорення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для вас 150 євро то дорого, я взагалі не розумію як до вас попав макбук. Нагадує ситуацію коли власник лексуса торгується за беушні коврики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ви уважно читали, то я писав про макбук дочки, яка зараз на стажуванні за кордоном. Щодо Лексуса- якщо вас дратують подібні пости,- можете просто не читати і не "блістать іскромЬОтним гумором". Тут, наскільки я встиг взнати за більш, ніж 8 років 90% людей стараються порадити і допомогти. В чому неодноразово переконувавя. Сам не раз допомагав порадами, за які дякували.  А вам - удачі на поприщі гумористів:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не вірно мене зрозуміли, сприймаєте все як образу. Мораль мого посту - ремонтуте ноут за кордоном, 150 євро це даром! (я не перший це пишу вам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...