Перейти до змісту

Продам б/у iPhone 4s в хорошому стані


Who0

Рекомендовані повідомлення

Продам iPhone 4S б/у білого кольору 16 Гб, зовнішній стан на 4 з 5. Єдиний мінус перестав працювати Вайфай. В ремонт не носив, не цікавився. 

В комплекті є 3 чи 4 чохла, зарядний пристрій , кабель, та 3 чи 4 матові плівки на переднє скло та задню панель.

При потребі скину фото.

Ціна 2700 грн за все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
2 годин тому, AppMark сказано:

 перепаяти модуль фай фай 700 грн, батарея скільки тримає? 

день чи півтора, як у всіх.

а яка ціна б/у?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, AppMark сказано:

б.у ціна модуля? не знаю, це вам треба з донора перепаювати модуль на ваш.

Ні, модуль 200-300 грн, вже шукав. Ціна б/у айфона в хорошому стані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AppMark сказано:

поміняйте модуль за 300 грн я заберу у вас його за 2800

Я до того, що ціна на вторинному ринку цих телефонів далеко не 2700 і враховуючи заміну модуля, це не багато. Торг теж ніхто не відміняв. Тому якщо цікаво, прошу в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви бачили на вторинному ринку телефони з не робочим модулем за таку ціну як у вас?, я можу його за 2000 забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, AppMark сказано:

а ви бачили на вторинному ринку телефони з не робочим модулем за таку ціну як у вас?, я можу його за 2000 забрати.

Ні, таких не бачив. Але суть не в тому, якщо ціна питання 700 грн, щоб замінити модуль, а ціна подібного телефону 3200-3500, чому я його повинен продавати за 2000? Я продаю з розрахунком на кінцевого споживача, а не для перепродажу. Тим паче, що є категорія людей, які навіть не будуть заморочуватись ремонтом, тому що їм ця функція не важлива (Тато, мама, бабуся і т.д.). 

Тому прошу, якщо вас цікавить заробіток - це не до мене. Надалі або аргументуйте або не тратьте віртуальний папір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре, аргумент тут є на борді оголошення 4s 32 gb 2700 віддають, не гірший стан ніж у вас. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AppMark сказано:

добре, аргумент тут є на борді оголошення 4s 32 gb 2700 віддають, не гірший стан ніж у вас. 

Чому не візьмете на 32?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...