Перейти до змісту

Використання маршрутизатора як репітера


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Є така ситуація. Є собі будинок з інтернетом від укртелекому. В якості модему використовується Huawei HG532e.

Через дві стінки (одна - шлак і гіпсокартон, інша - цегла) знаходиться маршрутизатор TPLINK TL-WR740N, який працює як репітер (себто по wi-fi отримує сигнал від Huawei і там по ethernet підключається другий комп'ютер).

І працює все наче нормально, і папки розшарені одне одного бачать, але час від часу вся ця конструкція рушиться - Tplink перестає приймати сигнал, до нього по 192.168.0.1 не достукаєшся, виходу в інтернет не дає, але як вай-фай точка є (хоча повисає на етапі роздачі айпішників). Рятує зазвичай скидання налаштування кнопкою позаду, переналаштуванням, вимкненням і знову увімкненням мережевого підключення на комп'ютері. Час між падіннями різний - зазвичай до кількох днів.

Питання в наступному - може, хто стикався з такою проблемою? Де може бути собака зарита.

Заздалегідь вдячний всім, хто відкликнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по трьом мінусам, прошивка - це не вирішення проблеми.

Можливо, ще які в кого є версії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по трьом мінусам, прошивка - це не вирішення проблеми.

Можливо, ще які в кого є версії?

на стоковій прошивці нераз відвалювався wi-fi і починав тормозити ethernet - причому це було вже на двох маршрутизаторах, допомагало тільки перезавантаження, OpenWrt працює стабільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже пару метрів витої пари неможна кінути?

Гемора спекався, і не напрягав би радіомудуль тплінка,

З прошивкою погратись то можна НО не грохни його підчас вікату на сток бо розбиратимеш і шукатимеш usb->ttl кабель

І да WDS у тплінків неахті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже пару метрів витої пари неможна кінути?

Гемора спекався, і не напрягав би радіомудуль тплінка,

З прошивкою погратись то можна НО не грохни його підчас вікату на сток бо розбиратимеш і шукатимеш usb->ttl кабель

І да WDS у тплінків неахті

у мене глючило навіть в режимі точки доступа, доводилось постійно перезавантажити - зараз прошив і забув де він стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнкю чому в юзерів завжди

Невже пару метрів витої пари неможна кінути?

Гемора спекався, і не напрягав би радіомудуль тплінка,

З прошивкою погратись то можна НО не грохни його підчас вікату на сток бо розбиратимеш і шукатимеш usb->ttl кабель

І да WDS у тплінків неахті

у мене глючило навіть в режимі точки доступа, доводилось постійно перезавантажити - зараз прошив і забув де він стоїть.

Ну я незнаю особисто вашої історії, проте мій тп лінк 741(київстаровський) бачив і опен і дд врт, зараз стоїть остання вроді офіційна і чомусь я про нього теж забув,

можливо просто підхід до речей інший, або руки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я незнаю особисто вашої історії, проте мій тп лінк 741(київстаровський) бачив і опен і дд врт, зараз стоїть остання вроді офіційна і чомусь я про нього теж забув,

можливо просто підхід до речей інший, або руки...

скільки клієнтів по wi-fi підключалось?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підчас проби налаштувати openwrt отримав брік((

блимає лампочка power і шестірня...

не знаючи броду... блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підчас проби налаштувати openwrt отримав брік((

блимає лампочка power і шестірня...

не знаючи броду... блін.

які лампочки блимають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене було що видалив сам мережевий інтерфейс то відповідно через RS232 адаптер довелось скидати налаштування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Will, в рекавері-мод вдається ввійти (reset + power) ?

блін, спасибі) я щось пробував тупо ресет жмакати, то нічого не було. погуглив про рекавері-мод. роутер знову живий. тепер буду аккуратно правити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це добре. Обирайте версію прошивки (firmware) саме для вашої моделі, благо мануалів і інструкцій в мережі достатньо... Успіху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...