Jump to content

Шукаю MatLab на Linux


Recommended Posts

Шановні досвічені користувачі! Є одна проблема, в якій, можливо, допоможете мені. Багатьом відома програма MatLab. Але призначена її хакнута версія лише для платформи Windows. В звязку із деякими особливостями зараз потрібно знайти цю програму (можливо, і старі її версії) для платформи Linux. Wine не пропонувати, оскільки компи порівняно слабенькі, а Wine+MatLab взагалі будуть повзати (MatLab і на вінді на них не дуже-то і працював) в такій ситуації.

Дуже потрібно саме програму роботу із матрицями, векторами, визначниками тощо, тому навіть MatCad не найкраща штука. На даний момент підібрана програма SciLab для Linux, але вона трішки не задовольняє мене по функціональності і система команд її трішки відмінна від MatLab. Тому:

1) Шукаю MatLab старенький, який би працював допустимо на Wine.

2) Шукаю free MatLab для Linux.

3) Шукаю повністю сумісний із MatLab за системою команд і фунціональністю програмний пакет для Linux (Debian, GUI KDE).

Хто що підкаже варте уваги або із власного досвіду?

Link to comment
Share on other sites

Єсть така штука як Matlab для Лінукса. Найшов тільки в ослі . Ну і мона на офф.сайті глянути. Але він написаний на Java наскільки я зрозумів... так що це ще під питанням звідки він швидше буде працювати з під Wine чи на JVM. О знашов на оф.сайті інфу .

Link to comment
Share on other sites

Дякую за торрент посилання.. Це на крайній випадок. Офіційний сайт - :) :) Дає лише тріал-версію.. Те що існує Матлаб для лінуха - то знаю...

Нда... Лінуксоїдів багато підкажуть.... Хто що чув про octave? GUI особливо до неї? Щось невдача при установці спіткала.. Чи то лише командна мова?

Link to comment
Share on other sites

Тиц . Там є посилання звідки що качати. В око впав графічний інтерфейс під KDE

КОРОТКО - не то. Зараз як робочий варіант ставимо на експериментальну експлуатацію KOctave. Недолік - при установці зносить частину стандартних бібліотек. Експеримент і ще раз експеримент...

Окрім того, за прогнозами, за посиланнями із Осла, качати ті три диски з півроку, не менше, що не підходить..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Питання вирішене рік тому "хакнутою" лінуксовою версією MatLab (пірати рулили), заміною на потужніші компи і юзання паралельно під вайном віндової версії. Октава (під *нікси, зрозуміло) не повністю сумісна за командами і можливості її менші... Тему можна закрити.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...