Перейти до змісту

Шукаю MatLab на Linux


Scabiosa

Рекомендовані повідомлення

Шановні досвічені користувачі! Є одна проблема, в якій, можливо, допоможете мені. Багатьом відома програма MatLab. Але призначена її хакнута версія лише для платформи Windows. В звязку із деякими особливостями зараз потрібно знайти цю програму (можливо, і старі її версії) для платформи Linux. Wine не пропонувати, оскільки компи порівняно слабенькі, а Wine+MatLab взагалі будуть повзати (MatLab і на вінді на них не дуже-то і працював) в такій ситуації.

Дуже потрібно саме програму роботу із матрицями, векторами, визначниками тощо, тому навіть MatCad не найкраща штука. На даний момент підібрана програма SciLab для Linux, але вона трішки не задовольняє мене по функціональності і система команд її трішки відмінна від MatLab. Тому:

1) Шукаю MatLab старенький, який би працював допустимо на Wine.

2) Шукаю free MatLab для Linux.

3) Шукаю повністю сумісний із MatLab за системою команд і фунціональністю програмний пакет для Linux (Debian, GUI KDE).

Хто що підкаже варте уваги або із власного досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єсть така штука як Matlab для Лінукса. Найшов тільки в ослі . Ну і мона на офф.сайті глянути. Але він написаний на Java наскільки я зрозумів... так що це ще під питанням звідки він швидше буде працювати з під Wine чи на JVM. О знашов на оф.сайті інфу .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за торрент посилання.. Це на крайній випадок. Офіційний сайт - :) :) Дає лише тріал-версію.. Те що існує Матлаб для лінуха - то знаю...

Нда... Лінуксоїдів багато підкажуть.... Хто що чув про octave? GUI особливо до неї? Щось невдача при установці спіткала.. Чи то лише командна мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиц . Там є посилання звідки що качати. В око впав графічний інтерфейс під KDE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиц . Там є посилання звідки що качати. В око впав графічний інтерфейс під KDE

КОРОТКО - не то. Зараз як робочий варіант ставимо на експериментальну експлуатацію KOctave. Недолік - при установці зносить частину стандартних бібліотек. Експеримент і ще раз експеримент...

Окрім того, за прогнозами, за посиланнями із Осла, качати ті три диски з півроку, не менше, що не підходить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Питання вирішене рік тому "хакнутою" лінуксовою версією MatLab (пірати рулили), заміною на потужніші компи і юзання паралельно під вайном віндової версії. Октава (під *нікси, зрозуміло) не повністю сумісна за командами і можливості її менші... Тему можна закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...