Перейти до змісту

продам HDD 320gb 2.5


Рекомендовані повідомлення

продам HDD 320gb wd3200bpvt повністю робочий 550грн

http://hard.rozetka.com.ua/western_digital_scorpio_blue_wd3200bpvt/p99373/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

коли людині щось потрібно то вона шукає те що йому треба і обовязково знайде!

крім того я наприклад тему створив що куплю харди! і мені пропонують

на форумі є купа людей які массово материнки наприклад скупляють, але я ж не жаліюсь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

Sashapetrash скуповує не тільки харди, також память і все інше, а потім перепродає в три дорога
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

Sashapetrash скуповує не тільки харди, також память і все інше, а потім перепродає в три дорога

я щось не розумію, комусь завидно?чи в когось якісь проблеми? купуйте і ви тут і перепродавайте в тридорого, я ж нікому не мішаю і не жаліюсь ні на когось, коли мені потрібно то і сам переплачюю в два-три рази!

і я тут не один так роблю! кожен заробляє так як вміє і може!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

Sashapetrash скуповує не тільки харди, також память і все інше, а потім перепродає в три дорога

я щось не розумію, комусь завидно?чи в когось якісь проблеми? купуйте і ви тут і перепродавайте в тридорого, я ж нікому не мішаю і не жаліюсь ні на когось, коли мені потрібно то і сам переплачюю в два-три рази!

і я тут не один так роблю! кожен заробляє так як вміє і може!

питання не в зависты, а втому, що через Вас не мають можливість здійснити покупку інші учасники форуму, для своїх потреб, а не для перепродажу. Наприклад я неділю вже хочу купити хард до ноутбуку, і на від міну від васу мене не має можливості що півгодини моніторити форум, а як тільки бачу відповідну тему, то там вже товар куплено вами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

через масову скупку Sashapetrashем всіх хардів на борді, за ним нічого не захопиш... людям же теж потрібні...

Sashapetrash скуповує не тільки харди, також память і все інше, а потім перепродає в три дорога

я щось не розумію, комусь завидно?чи в когось якісь проблеми? купуйте і ви тут і перепродавайте в тридорого, я ж нікому не мішаю і не жаліюсь ні на когось, коли мені потрібно то і сам переплачюю в два-три рази!

і я тут не один так роблю! кожен заробляє так як вміє і може!

питання не в зависты, а втому, що через Вас не мають можливість здійснити покупку інші учасники форуму, для своїх потреб, а не для перепродажу. Наприклад я неділю вже хочу купити хард до ноутбуку, і на від міну від васу мене не має можливості що півгодини моніторити форум, а як тільки бачу відповідну тему, то там вже товар куплено вами...

не потрібно когось робити винним у своїй проблемі, я бачу - купив, не перед кім за це відчитуватись не маю і не збираюсь, на рахунок моніторити, форум переглядаю також тоді як маю можливість, в мене також робота і не одна, постійно не маю можливості бачити що тут робиться та, було багато речей які також забирали, а я потім тільки побачив, коли вже пізно було, і не жаліюсь за це нікому!

а те що ви не можете купити то це є декілька нюаньсів: по перше б/у 2,5 вінти на сьогодні дефіцит, особливо за адекватну ціну! по друге ціна піднялася на все раза в два і на б/у техніку втому числі, ви ж особисто мабуть таки хочете дешевше! по третє форум і я, вам особисто нічого не винні, ще раз повторюю ваша проблема і нікого більше!

крім того

тут продали вже

і тут продають

чому не брали?

одним словом удачі в пошуках!

і взагалі модераторів прошу закрити тему бо це вже фігня якась починається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...