Перейти до змісту

Ноутбук Asus K50ID


Рекомендовані повідомлення

Краткие характеристики

Экран 15.6", 1366x768, HD LED / Intel Pentium Dual Core T4400 (2.2 ГГц)/ RAM 3 ГБ / HDD 320 ГБ / nVidia GT320M 1 ГБ / DVD±RW / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / Windows 7+ kis с ключем на год / Вес 2.6 кг

Экран

15.6" (1366x768) WXGA HD

Процессор

Двухъядерный Intel Pentium Dual Core T4400 (2.2 ГГц)

Объем оперативной памяти

3 ГБ

Тип оперативной памяти

DDR3-1066

Чипсет

NVIDIA MCP79D

Графический адаптер

NVIDIA GeForce GT 320M, 1 ГБ

Объём накопителя

320 ГБ

Сетевые адаптеры

WiFi 802.11b/g/n

Bluetooth V2.1+EDR

Ethernet

Оптический привод

DVD+/-RW

Дополнительные возможности

Веб-камера

Разъемы и порты ввода-вывода

3 x USB 2.0 / RJ-45 (LAN) / VGA / HDMI / выход на наушники / микрофонный вход / кард-ридер 3-в-1

Операционная система

Windows 7+ kis с ключем на год

Батарея

литий-ионная, 6-ячеечная

Габариты (Ш х Г х В)

370 x 256 x 31-35.5 мм

Вес

2.6 кг

Комплект поставки

Ноутбук ASUS K50ID, батарея, блок питания.

моя цена 3700 грн. від мене гарантия на 6 місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна фото? Ну і інформацію про стан батареї, HDD? Так як треба спеціально приїзжджати в Луцьк на оглядини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура відеокарти 108* і продано??? Напевнеж манібек! Я знаю кому ви ноут продали. Це я йому порадив тут ноут придивитися і напевне зря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура відеокарти 108* і продано??? Напевнеж манібек! Я знаю кому ви ноут продали. Це я йому порадив тут ноут придивитися і напевне зря

чесно кажучи для цих буків це норма(вихід з ладу спочатку відео а потім моста). сам стикався раз 5 спочатку міняв відео а потім за місяць чипсет правда всі були на атлонах з відео ATI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура відеокарти 108* і продано??? Напевнеж манібек! Я знаю кому ви ноут продали. Це я йому порадив тут ноут придивитися і напевне зря

чесно кажучи для цих буків це норма(вихід з ладу спочатку відео а потім моста). сам стикався раз 5 спочатку міняв відео а потім за місяць чипсет правда всі були на атлонах з відео ATI.

типу якщо поломка для цих ноутів норма то продавати зламаним можна?здається мені як би ви його таким купили то б по другому заспівали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура відеокарти 108* і продано??? Напевнеж манібек! Я знаю кому ви ноут продали. Це я йому порадив тут ноут придивитися і напевне зря

чесно кажучи для цих буків це норма(вихід з ладу спочатку відео а потім моста). сам стикався раз 5 спочатку міняв відео а потім за місяць чипсет правда всі були на атлонах з відео ATI.

типу якщо поломка для цих ноутів норма то продавати зламаним можна?здається мені як би ви його таким купили то б по другому заспівали.

я не казав шо це нормально. просто описав проблеми з даною моделлю. в гугглы валом статей з поломками таких буків. (яб на місці покупця перед тим як купляти погуглив модель та відгуки власників девайсів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mihavolvol, ну все все, раз на раз не приходиться..

Вірим в порядність продавця. Не сваримся:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в моєму оголошенні пише, шо гарантія від мене 6 місяців це раз, по друге якшоб була така температура видекарти ноубук би виключився і не включався а ви рукою міряли чи через аиду???? я знімав кришку рукою тримав біля відеокарти, аби було як пишеться зверху 100 градусів в мене був би ожог, ці всі програми знімають покази з дачиків і буває шо неправильні сам стикався в мене показувала аида шо в моєму нр павилионі графічний процесор 140 градусів був))), І више сказано шо я продав глючний ноутбук, і дав гарантию на глючний ноутбук це нереально)), все працюю кулер охолоджує того і гуде, можем відключити шоб не гув, але ноут довго не пропрацює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕхай покупець сам напише в якому виді прийшов йому в руки цей ноутбук, зробим поверення я знайду людину шо його візьмедокупляєте до нього охолодження от і спите спокійно моя ціна 3 700+ встановленна ос, прогі + ліцензія каспера вже на 300 днів за такі самі я скидав людині силки на такі ноути по 4 000 за 400 грн охолодження є нормальне можу порадити, а читати на форумах треба з розумом, сам читав як дають поради кнопка не працює, поміняйте віндовс і все запрацює

Температура відеокарти 108* і продано??? Напевнеж манібек! Я знаю кому ви ноут продали. Це я йому порадив тут ноут придивитися і напевне зря

чесно кажучи для цих буків це норма(вихід з ладу спочатку відео а потім моста). сам стикався раз 5 спочатку міняв відео а потім за місяць чипсет правда всі були на атлонах з відео ATI.

типу якщо поломка для цих ноутів норма то продавати зламаним можна?здається мені як би ви його таким купили то б по другому заспівали.

А хто продав поломаного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, розібралися. Автор виявився хорошою і порядною людиною. Вибачаюся якщо образив:)

Тема закрита!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://aukro.ua/podstavka-dlya-noutbuka-kuler-colerpad-ergostand-i5084932264.html

беріть наложкою, зможете підключити охолодження і побачити яке воно в дії, не сподобається напишете відказ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...