Перейти до змісту

Позичу за шоколадку


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

Для фотосесії на пару годин шукаю віночок у такому стилі, потрібен червоний, розгляну всі варіанти які можете запропонувати:

post-16736-0-64765500-1422906084_thumb.j

post-16736-0-19593200-1422906091_thumb.j

І буси червоні теж, як на фото з віночоком, потріно багато різних.

post-16736-0-18588600-1422906256_thumb.j

post-16736-0-63115200-1422906268_thumb.j

Вірю у добрих людей, купляти не хочеться бо всього на 2-3 години зйомки, обіцяю повернути все у такому вигляді як отримаю за символічну винагороду (шоколадку, сок чи що захочете) =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірю у добрих людей, купляти не хочеться бо всього на 2-3 години зйомки, обіцяю повернути все у такому вигляді як отримаю за символічну винагороду (шоколадку, сок чи що захочете) =)

А я вірю що люди колись навчаться "грамотно" називати теми. І тоді не прийдеться апати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кать, якщо ніхто не позиче, то ж фотки класні, просто в фотошопі вклей своє обличчя, трохи ретушування і не парся:) Ідея безкоштовна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кать, якщо ніхто не позиче, то ж фотки класні, просто в фотошопі вклей своє обличчя, трохи ретушування і не парся :) Ідея безкоштовна.

та фоткатись не я маю, ы фото для ынет-магазину - забагто придеться фотошопити)

Кать, якщо ніхто не позиче, то ж фотки класні, просто в фотошопі вклей своє обличчя, трохи ретушування і не парся :) Ідея безкоштовна.

та фоткатись не я маю, і фото для інет-магазину - забагато прийдеться фотошопити)

Вірю у добрих людей, купляти не хочеться бо всього на 2-3 години зйомки, обіцяю повернути все у такому вигляді як отримаю за символічну винагороду (шоколадку, сок чи що захочете) =)

А я вірю що люди колись навчаться "грамотно" називати теми. І тоді не прийдеться апати!

протупила, потім зрозуміла...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...