Перейти до змісту

Потрібно виправити диплом


PPArhangel

Рекомендовані повідомлення

Потрібно відсканувати диплом і замінити ініціали на дипломі та зробити кольорову копію.

Проблема в тому що одна людина загубила диплом і їй терміново потрібно до 3 січня копію диплома закордон для працевлаштування на фірму. на відновлення диплому пройде чимало часу. вона попросила в одногрупниці диплом щоб відсканувати диплом та замінити інііали.

диплом радянского зразка без голограмdiplom_o_visshem_sssr_1(1).jpgце приклад диплому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм! Мне кажется, что это подсудное дело? Или я отстал от жизни :) как мне кажется даже подделка своего документа - является подделкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо за кордон має йти електронна копія відскануйте виправте самі і відправте. Навіть друкувати не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой там вже так страшно, а людині зірветься нормальна робота, так що я б вже так скептично не ставився, це ж свій документ власний, людина не винна що в нашій державі бюрократія тупоголова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за кордоном з вами гратися 100 % ніхто не буде, там вам не Україна, що можна дати "лапувку", я мінімум депортація, як максимум, кайданки на руки і до тюрми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой там вже так страшно, а людині зірветься нормальна робота, так що я б вже так скептично не ставився, це ж свій документ власний, людина не винна що в нашій державі бюрократія тупоголова

А как такой вариант? Взять у друга водительские права или техпаспорт, ну там документы на дом/квартиру. Чуток подправить и использовать. Ну просто свои потерял, а нужно срочно. Свои у меня точно есть, я вам честно говорю, мне просто надо срочно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще краще одразу сканувати гроші - в мене чесно є, просто вони на карточці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...