Перейти до змісту

Луцьк - Київ. Як оптимальніше добратись?


Nenitel

Рекомендовані повідомлення

Хто нещодавно їздив, підкажіть, Яка зараз оптимальна ціна на автобус, і чим для Вас оптимально добиратись до нашої столиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене найоптимальніше Луцьк-експрес.

остання ціна 155 грн якщо не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остання ціна 160 грн, якщо не маєте індивідуального коду. Мені теж так найзручніше, маршрутка їде 5,5 годин в середньому + в Житомирській області зупинка на каву/чай. Правда, в силу поганої погоди останні кілька разів їздила потягом, зручно лише те, що можна прилягти. Решта, як то кажуть, "на любітєля" - з вікон стандартно продуває, в плацкарті люди шастають туди-сюди, приїжджаєш до Києва в 6 ранку сонний і невиспаний, але й квитки дешевші, ніж на "Луцьк-експрес".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остання ціна 160 грн, якщо не маєте індивідуального коду. Мені теж так найзручніше, маршрутка їде 5,5 годин в середньому + в Житомирській області зупинка на каву/чай. Правда, в силу поганої погоди останні кілька разів їздила потягом, зручно лише те, що можна прилягти. Решта, як то кажуть, "на любітєля" - з вікон стандартно продуває, в плацкарті люди шастають туди-сюди, приїжджаєш до Києва в 6 ранку сонний і невиспаний, але й квитки дешевші, ніж на "Луцьк-експрес".

ви очевидно не так часто їздите - сидячи в маршрутці, наприклад на 5 місці біля дверей є більше шансів бути обдутим холодним зимовим повітрям ніж у спекотньому вагоні. плюсь конденсат з вікон робить одяг мокрим. щодо шастають - ну це хіба що купивши бокові місця будеш звертати увагу і том не завжди. ціна поїзда в на 30-50% дешевша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удобнее лишь то, что можно лечь... Да это основное преимущество. Спишь, как человек, а не корячишься в автобусе, упираясь коленями в седушку и насилуя поясницу.

Плацкарт - 120 грн, купе - 140 грн. Разница смешная. Берёшь купе - и никто тебе не ходит.

Ложишься головой к дверям - и ничего тебе не дует.

Засыпаешь в 23:00 - просыпаешься в 5:30. Про какое "не высыпаешься" речь?

И не переживаешь о том, что твой водитель заснёт, или что заснёт водитель встречной фуры, или что какой-нибудь дебил на встречку вылетит ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви очевидно не так часто їздите - сидячи в маршрутці, наприклад на 5 місці біля дверей є більше шансів бути обдутим холодним зимовим повітрям ніж у спекотньому вагоні. плюсь конденсат з вікон робить одяг мокрим. щодо шастають - ну це хіба що купивши бокові місця будеш звертати увагу і том не завжди. ціна поїзда в на 30-50% дешевша.

ой, повірте, що часто) тому знаю, що 5-те місце не варто обирати, а краще, наприклад, 12-те чи 15-те у великому автобусі)

на рахунок шастання чи не шастання - це вже особисті побажання, ну не люблю я такого, тому і не висипаюсь в потязі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...