Перейти до змісту

продам iPod Touch 64Gb (3rd gen)


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

продам плеєр iPod Touch третього покоління з об'ємом пам'яті 64gb. легкий, тонкий та зручний. а вільного місця вистачить на дуже серйозну аудіоколекцію!

q4VB9.jpg

косметично та технічно в ідеальному стані. продаю бо вже рік не користувався… та й взагалі, якось мало ним користувався.

в комплекті рідна коробка та упаковка (папірці, наклейки з яблуком), сам плеєр, вискокоякісний чохол-книжка з натуральної шкіри та перехідник з яблучного роз'єма на microUSB. можу ще додати microUSB кабель чи кабель apple->usb з аудіороз'ємом (дуже зручно з магнітолою чи колонками).

встановлена iOS 4.2.1 + джейл. можу встановити 5.1.1

хочу 1500 гривень, аргументований торг вітається. зв'язок через приватні повідомлення.

дякую за увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Привіт пару запитань:

- скільки тримає батарейка

- чи відтворює ФЛАК

- без АЙТЮНСа ніяк ?

- ну і чи розкачує омні... вуха

ДЯКУЮ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт пару запитань:

- скільки тримає батарейка

від двох до 24 годин. дивлячись що саме робити. 24 години це якщо просто слухати музику з вимкненим дісплеєм. дві години – через wifi сидіти на фейсбуці.

- чи відтворює ФЛАК

так, відтворює

- без АЙТЮНСа ніяк ?

є з десяток програм, безкоштовних та умовно-безкоштовних, які дозволяють закидати файли на айпод. деякі потребують встановлений itunes, деякі працюють самі.

- ну і чи розкачує омні... вуха

ДЯКУЮ!!!

омні – це типу старих сенхайзерів чи берлінгер? так, запаса по потужності вистачає десь до 80-100 ом. завжди можемо спробувати. вуха з собою? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...