Перейти до змісту

Куплю в будь якому стані.


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

Деякі деталі, які саме? На мамці мають бути обов'язково: порти, слоти, роз'єми, сокет, 2 мости. Безкорпусні конденстори, теж мають бути. На відеокарті: роз'єми, чіп, ламелі, бескорпусні конденсатори. Якщо Ви це вже познімали, то повинні знати, такі плати вже не цінні ;) Плати з мікросхемами, треба дивитися. Фоткі зробіть, щоб побачити.

Те все є, радіатори зняті.

І вінчестери різних років різних об'ємів 20-320 гіг теж 1 грн 1 кг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

Те все є, радіатори зняті.

І вінчестери різних років різних об'ємів 20-320 гіг теж 1 грн 1 кг?

Радіатори та кулера, не потрібні.

Вінчестери по 3 грн/кг.

Керамічні процессори, від 10 грн/шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Усіх вітаю із Різдвом Христовим!

По темі: на початку наступного тижня, буду в Луцьку. Хто хоче позбутись електро-барахла, пишіть.

Ціна за будь-який ел.мотлох, Від 1 грн/кг., Вінти від 3 грн/кг., Мамкі/відео від 15 грн/кг., Процессори (кераміка) від 10 грн/шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Маю невеличке прохання, якщо когось цікавить моя пропозиція, із вивезенням барахла. То запитуйте будь ласка тут, піднімаючи тему. А подробиці можна у приват написати.

Тому що, піднімати тему "багато змістовним - АП", мені соромно. :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Цікавить пропозиція - потрібно вивезти газову плиту "Електа". Яка актуальна ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

( ми вже домовились) Заберу за 2.5грн/кг.

Якщо самі завезете на прийомку, думаю дадуть 3.2грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Акт прийому до утилізації можете надати? Я б підкинув Вам техніки пару бусів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На утилізацію має бути дозвіл і сертифікати... сам зара шукаю хто б то зробив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акт прийому до утилізації можете надати? Я б підкинув Вам техніки пару бусів))

Так, в мене є зв'язок з компанією, яка займається утилізацією. Вони все роблять, навіть якщо наявність тільки на папері.

Надайте з бугалтерії дані, того що потрібно провести. Кількість, об'єм, ну я ще підЇїду, сфоткати можна. Я передам дані на фірму, вони оцінять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акт прийому до утилізації можете надати? Я б підкинув Вам техніки пару бусів))

Так, в мене є зв'язок з компанією, яка займається утилізацією. Вони все роблять, навіть якщо наявність тільки на папері.

Надайте з бугалтерії дані, того що потрібно провести. Кількість, об'єм, ну я ще підЇїду, сфоткати можна. Я передам дані на фірму, вони оцінять.

Дайте контактні данні (Можна і в приват)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмічусь в темі, щоб на майбутнє її не згубити, бо з підписки чомусь через деякий час усе зникає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні буду у Луцьку. Якщо хтось надумає позбутись від надокучливого барахла, телефонуйте.

066 54три 17 2три Олексій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки вказувати назву компанії, яка займається списанням обладнання під утилізацію, буде не коректно. Я даю номер телефону та ел.пошту, технічного директора. У нього можете запитати, все що цікавить, з приводу документів, ціни, і т.д.

(067) 486-39-73, (095) 173-80-78. Юрій Петрович. [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хтось до мене телефонував, з приводу барахлішка, яке вже чекає на вивіз. Лежить в бусі Т4, гаражний кооператив "Авіатор". Якщо ще актуально, подзвоніть або відпишіться, я не зберіг Ваш номер.

В п'ятницю можу приїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не маленька, та з двигуном 150 - 200. Орієнтовно 2.5-3грн/кг. якщо агрегат більшість металевий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Перш за все, це поштова адреса, яка не веде на сайт. Та нікому в очі не кидається (в підсвідомість не вбивається), як реклама. Звичайні контактні дані, ІМХО.

Дякую за АП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли будете в Луцьку чи Ківерцях? Хочу збути вам трохи своїх пожитків-пережитків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця місяця, не планую. Хіба що у Вас багато пожитків, і треба робити спец-рейс :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо знадобиться, тут можна знайти скупки б/у побутової техніки та радіодеталей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...