Cooler Опубліковано 8 Листопада, 2014 в 20:14 #1 Опубліковано 8 Листопада, 2014 в 20:14 Треба через програматор зашити в ХДД ПЗУ.хто займається або хто знає де таке роблять напишіть.
volker78 Опубліковано 8 Листопада, 2014 в 21:01 #2 Опубліковано 8 Листопада, 2014 в 21:01 можна зашити, якщо є дамп?толку правда з того не буде
Davids Опубліковано 8 Листопада, 2014 в 21:05 #3 Опубліковано 8 Листопада, 2014 в 21:05 теж маю проблемного вінта 2.5 250 гб.одного дня просто перестала грузитись вінда.проходить кнопку біосу, починається той бублик крутитись і чорний екран.ні звуку, ні чого. проблема 100% у вінті, так як ставив робочого і все працювало. грузилось і тд..пробував переставити вінду, так після копіювання початкових файлів, вибору мови і тд - тупо вісне.я з вінтами завжди був на "ти", тому прошу поради чи допомого, фінансово оплачуваної, звісно ))було б шикарно, якби інфа збереглась ))
Cooler Опубліковано 8 Листопада, 2014 в 21:13 Автор #4 Опубліковано 8 Листопада, 2014 в 21:13 все є.ну а чого толку не буде?попробувати можна,стерлась то стерлася,а записатися не захотіла.ну і прийшов кінець
Cooler Опубліковано 12 Листопада, 2014 в 18:54 Автор #5 Опубліковано 12 Листопада, 2014 в 18:54 актуально
Factory Опубліковано 25 Листопада, 2014 в 18:29 #7 Опубліковано 25 Листопада, 2014 в 18:29 1)значить по прошивці - скажу що можна залити все із під термінала, якщо є бажання і час для того то вам на форум по ремонту HDD,2)Все що описав вище реально, ось тому свідчення,3)якшо хочеш шоб з ним погральсь замість тебе то тобі напевно до mix_foreverУдачі в ремонті
Ctepanuch Опубліковано 25 Листопада, 2014 в 18:38 #8 Опубліковано 25 Листопада, 2014 в 18:38 Відправляв у RedSer Service (логін в скайпі) http://www.redser.com.ua/ 5-ть повністю дохлих ХДД. Повернули усю інфу+за додаткові гротші реставрують диск. Для перевірки користувались TeamViewer, де сервіс показував відновлену інфу. Мали зв'язок через скайп.
Cooler Опубліковано 9 Грудня, 2014 в 18:31 Автор #9 Опубліковано 9 Грудня, 2014 в 18:31 Познаходив сам,де можуть таке зробити,правда для моєї ситуації ціна трохи не підходить.вінт начав сипатися,відлючив одну башку,почала системна сипати,а потім прошивка полетіла.ну короч вигідніше новий взяти.мож кому треба донора,вінт вд 15EARS
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.