Перейти до змісту

Віддам програвач платівок Акорд


oksanas

Рекомендовані повідомлення

laser, в мене десь валяється пачка платівок. Але мабуть там естрада бувшого ссср)))

А акорда не розпилюй якшо забереш, там германій, інший звук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З десятка совдепових платівок найдеться пара цікавих. Я навпаки відновлюю програвачі.

Тре буде глянути схему. Імхо в цьому звук та механіка не самі кращі, але слухати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не знайдеться бажаючих забрати, віднесіть в музичне училище (Шевченка 50). Там ще на таких програвачах студентів навчають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не знайдеться бажаючих забрати, віднесіть в музичне училище (Шевченка 50). Там ще на таких програвачах студентів навчають.

зводити чи слухати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Наразі у мене немає змоги взяти автомобіль щоб забрати програвач. Якщо не найдете клієнта, то скажете іншим разом. Платівки не викидайте теж якщо що.

Хто там наступний бажаючий забирайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

laser, в мене десь валяється пачка платівок. Але мабуть там естрада бувшого ссср)))

А акорда не розпилюй якшо забереш, там германій, інший звук.

дякую за платівки! там є набагато більше цікавого ніж ти казав і я очікував!

якісь супершедеври звичайно не колекціоную і не очікую, але послухати джексона, бітлів чи сс кейч класно =) чи там навіть корольову, песнярів.

домашня колекція уже суттєво розрослася, думаю виставити шось на обмінн/віддачу теж. може хтось іще таку допотопщину слухає ? :)

U2ztpzBJ7gQ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

дякую за платівки!

прошу)

радий шо тобі підійшло і шо ті платівки не пропали даремно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...