Перейти до змісту

Програма "СТО" - проектування мебелі


MykolaV

Рекомендовані повідомлення

Чесно, про таку навіть і не чув :). Але в мене десь валявся Wody. Сам навіть меблі для себе проектував, якщо треба таке щастя то можу скинути - досить серйозний софт, але трохи незвичний в використанні - я довго мучився поки зрозумів, що там і до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PRO100_4_42_Portabl (Працює без встановлення) - не піде? Якщо потрібно можу залити.

post-367-1197884756.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, залий. Я якраз стінку в маленьку кімнатку зібрався купувати, якраз прикину, яке воно має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, залий. Я якраз стінку в маленьку кімнатку зібрався купувати, якраз прикину, яке воно має бути.

Залито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to SpiritMen

Слухай мож помогти, поставив цю програмку, запускать а вона ніц не робе((((((

мож хто покаже путь праведний)))))

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to SpiritMen

поставив цю програмку, запускать а вона ніц не робе((((((

Як ставив? І як саме не робить? Помилку при запуску вибиває чи просто не запускається.

Цей архів PRO100_4_42_Portabl.rar потрібно просто розпакувати вінраром в Program Files і запустити PRO100.exe з Program Files\PRO100_4_42_Portabl\PRO100\. все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мого друга вона запускається з диску Е

а у мене нехочу запускатись ні з програм файлс ні з інших дисків, як можна провірити на співпрацю з іншими програмами чи дровами

Запускаю в ХР пак2 знімал усі програмки в автозапуску через анвір, нехоче запускатись і все... просто незапускається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мого друга вона запускається з диску Е

а у мене нехочу запускатись ні з програм файлс ні з інших дисків, як можна провірити на співпрацю з іншими програмами чи дровами

Запускаю в ХР пак2 знімал усі програмки в автозапуску через анвір, нехоче запускатись і все... просто незапускається

І в мене така сама штука, може там якись батнік прокатати треба, якого нема в архіві, бо всі шо в архіві я вже прокатав. Крім uninstall, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, в мене вона йде під XP sp2 з повним фаршем. На віртуалці випробовував, під ОС з ZverCD вона теж пішла. Напевно у вас в системі просо не вистачає якогось ресурса, спробуйте поставити NET Framework, новий DirectX і кодики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...