Перейти до змісту

Продам ноутбук


Рекомендовані повідомлення

Продам ноутбук :

Lenovo IdeaPad Z580

Ноутбук был куплен 1.5 года назад,в отличном состоянии,не был в ремонте,не ломался,единственное что был поменян блок питания в связи с тем что оригинал сгорел дважды.Использовался в основном для инета и фильмов,игры игрались на подставке с охлаждением.

Характеристики :

Экран 15.6" (1366x768) HD LED, глянцевый / Intel Core i5-3210M (2.5 ГГц) / RAM 6 ГБ (4+2 ГБ) / HDD 1 ТБ / Nvidia GeForce GT 640M, 2 ГБ / DVD SuperMulti / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / DOS / 2.65 кг / серый

Насчет цены даже незнаю...Хотелось бы узнать обьективное мнение насчет суммы возможной для получения за эту машинку.По правилам форума нужна цена..пусть будет 5000.

post-19238-0-49037400-1411050786_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закруто... В магазині новий коштує 5689 грн., а тут з півторарічним пробігом і без гарантії...

http://comfy.ua/noutbuk-lenovo-ideapad-z580-59-333632.html

За 3500 грн. можу підшукати клієнта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nvidia GeForce GT 640M

по посиланню інший ноут) але 5000тис. то забагато но не 3500 точно)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закруто... В магазині новий коштує 5689 грн., а тут з півторарічним пробігом і без гарантії...

http://comfy.ua/nout...-59-333632.html

За 3500 грн. можу підшукати клієнта...

Дякую,тепер я знаю більш менш реальну ціну за нього.Якщо надумаю,то звернусь до Вас.Я б хотів обміняти або чи реально продати його за 3500 і взяти ПК,приблизно тих самих характеристик але з силнішим відео,та процесором..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если на обмен звоните 0950930948

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закруто... В магазині новий коштує 5689 грн., а тут з півторарічним пробігом і без гарантії...

http://comfy.ua/nout...-59-333632.html

За 3500 грн. можу підшукати клієнта...

Дякую,тепер я знаю більш менш реальну ціну за нього.Якщо надумаю,то звернусь до Вас.Я б хотів обміняти або чи реально продати його за 3500 і взяти ПК,приблизно тих самих характеристик але з сильнішим відео,та процесором..

Для чого Вам сильніший процесор??? Цей і так вже з серії найкрутіших і коштуватиме дорожче, ніж материнська плата... Та й для обробки відео та ігор більше значення має відеокарта, ніж процесор... Пробував складати - з трошки потужнішими параметрами заледве вписався в 4500 грн....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закруто... В магазині новий коштує 5689 грн., а тут з півторарічним пробігом і без гарантії...

http://comfy.ua/nout...-59-333632.html

За 3500 грн. можу підшукати клієнта...

Дякую,тепер я знаю більш менш реальну ціну за нього.Якщо надумаю,то звернусь до Вас.Я б хотів обміняти або чи реально продати його за 3500 і взяти ПК,приблизно тих самих характеристик але з сильнішим відео,та процесором..

Для чого Вам сильніший процесор??? Цей і так вже з серії найкрутіших і коштуватиме дорожче, ніж материнська плата... Та й для обробки відео та ігор більше значення має відеокарта, ніж процесор... Пробував складати - з трошки потужнішими параметрами заледве вписався в 4500 грн....

Тобто ПК таких самих характеристик буде коштувати від 4500?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто відгукнувся на тему!Прошу модератора закрити тему в зв*язку з відміною продажу ноута.Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ПК таких самих характеристик буде коштувати від 4500

шукай на форумах б.в. комплектючі на гарантії, і вкладешся в свої 3500-4000грн,але якщо брати з нуля, то закінеш в районі 10к грн
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду,можливо так і зроблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Прошу ще раз якщо можливо оцінити ноут,на нинішні ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально продати за такі гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...