Перейти до змісту

Замовлення габаритної техніки.


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Потрібно купити холодильник, гідробокс, електроплиту. На розетці ціни ніби привабливі, але цікаво скільки обійдеться мені доставка. Товар є не легкий. Можливо хтось замовляв таку техніку на якихось сайтах або знає того хто возить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в Мобіллак меблі- 2 тумби для ванної кімнати, гідробокс, біде і ще там всяке...на 7 тис. замовлення. Доставка такого обійшлась в 150 грн. до дверей(замовив на склад на стрілецьку але завезли до дверей щоб не возитися від Нової пошти, на офіс, ітп - бо ж дійсно важке і габаритне - пішли собі назустріч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував на fotos.ua холодильник і варильну поверхню.

Доставка до дверей "Новою Поштою" обійшлася в 330 грн.

З "Фотосом" мені приємніше працювати, ніж з "Розеткою", та й є картка знижки. До того ж "Розетка" не пропонує доставки до будинку, а тільки на свій склад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав холодильник і стіралку на лазейці. По місту було 30 грн. Це луцький інет-магазин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оплати робили як ? А то трішки страшно кидати 10 000 грн і потім думай чи дадуть товар :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав холодильник і стіралку на лазейці. По місту було 30 грн. Це луцький інет-магазин

Це ось цей сайт http://hotline.ua ???

Якщо так, то я так розумію тут вибираєш товар а потім шукаєш у якому магазині купити ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...