Перейти до змісту

Куплю еспадрильї. Де можна купити?


ineedmoney

Рекомендовані повідомлення

в прошлом году купил себе новые эспадрильи р. исланд.. то помню продал через месяц!(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от собі купив не давно. Не раджу данний вид взуття не дуже зручний.

в прошлом году купил себе новые эспадрильи р. исланд.. то помню продал через месяц!(Я от собі купив не давно. Не раджу данний вид взуття не дуже зручний.

чому? нога втомлюэться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нога потіє, і як на мене то без шкарпеток літом зручно носити тільки щось типу шльопанців. Все інше жертва моді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от собі купив не давно. Не раджу данний вид взуття не дуже зручний.

в прошлом году купил себе новые эспадрильи р. исланд.. то помню продал через месяц!(Я от собі купив не давно. Не раджу данний вид взуття не дуже зручний.

чому? нога втомлюэться?

Я от собі купив не давно. Не раджу данний вид взуття не дуже зручний.

в прошлом году купил себе новые эспадрильи р. исланд.. то помню продал через месяц!(Я от собі купив не давно. Не раджу данний вид взуття не дуже зручний.

чому? нога втомлюэться?

Я от собі купив не давно. Не раджу данний вид взуття не дуже зручний.

в прошлом году купил себе новые эспадрильи р. исланд.. то помню продал через месяц!(Я от собі купив не давно. Не раджу данний вид взуття не дуже зручний.

чому? нога втомлюэться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне не нравилось в них ходить! нога потеет. подошва была солома. ихняя болезнь что может что-то отклеиться. проше купить какието мокасы или шлепки или сандали.

вот мокасины это круто! стильно красиво. мягко ходить и если хорошые то не потеет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...