Перейти до змісту

Куплю металошукач


MrFirst

Рекомендовані повідомлення

Зібрався купувати собі металошукач, дуже мені ця тема сподобалась. Вивчивши основні принципи і проштудував гуглю, зрозумів, що новий добротний металошукач не потягну фінансово. Може хто знає в Луцьку якийсь магазін по темі, або хтось має на продаж б\у металошукач. Відпишіться будь ласка, розгляну всі пропозиції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є Гаретт 250,апарат класний,повністю відповідає ціні та якості,є на Розетці,можеш замовити,б/у купувати не радив,невідомо що з ним робили.

Ось дуже класний форум-сайт - http://reibert.info/ ,краще там таку темку створити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійно, краще простіше, але нове. З часом можна буде катушку хорошу купити до нього. А як "затягне", то збирати на краще. Звичайно, якщо буде потреба. Ще є forum.violity.com.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради. Аську, навіть 150-ту не потягну, на розетці майже трьошку коштує (((( З розеточного нового потягну тільки

Barska Master Edition (але про нього відгуки не дуже гарні) або Bounty Hunter Fast Tracker, але про нього відгуків взагалі не має, буду гуглити. На аукро ще продається різне, але невідомої якості. Кітайський кустарний фуфел там теж присутній у великій кількості. Ще раз дякую за поради)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  1. Краще почекай і за 2-3 місяці підзароби грошей і купи нормального металошукача,я розумію що тебе тягне на пошуки але зараз літо,багато рослинності погано копати,саме краще це жовтень-листопад,до морозів. Купуй Гаретт,Майнлаб...відомих брендів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Продає,нормальна ціна на сьогоднішній день. http://reibert.info/threads/prodam-garrett-ace-250.509623/#post-5388869

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первый аппарат должен быть только Гаретт 250 (350) и только новый. Все остальное (дешевое) деньги на ветер. С новым могу помочь, китайский, но присылают со штатов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...