Перейти до змісту

Прийму в дар, куплю за символічну платню мопса


Davids

Рекомендовані повідомлення

Прийму в дар, куплю за символічну платню мопса.

Ситуація наступна. Користувач цього форуму віддавав за дякую песика - мопса. Я одразу його зарезервував, на що отримав від нього в приват підтвердження і обіцянку на наступний день передзвонити. Але ні дзвінка, ні мопса, а я вже обрадував сестру, яка його ну дууже хоче. Тепер настрій в неї ніякий, спершу обрадували, а потім пшик... Вона живе у своєму будинку з батьками, за містом. Вже доросла(19 років) буде любити і доглядати собачку)

Тому, буду дуже вдячний за песика, або наводку де і хто віддає, продає за символічну плату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж на те оголошення повівся але пошаривши в інеті дуже багато чого надибав за того користувача, мало того щей номер знайшов до його дружини і от коли передзвонив поцікавитись вона мені назвала суму 2000 грн. тому ніяк він його не віддавав а продавав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я тоже того мопсика хотела, мне тоже сказали 2000.Но не могу сказать что человек не хороший.Мы у них кошку брали, без всяких проблем.Может просто сначала хотели отдать, а потом посмотрели сколько они стоят и решили продать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я тоже того мопсика хотела, мне тоже сказали 2000.Но не могу сказать что человек не хороший.Мы у них кошку брали, без всяких проблем.Может просто сначала хотели отдать, а потом посмотрели сколько они стоят и решили продать...

в такому разі, як вони його купували незнаючи скільки він вартує?)

уловка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И кто это не хорош,я я дал об явление, и не писал телефон, и не надо шарится в поисках телефона. Мопса отдавал я а не моя жена, потому что она была не в курсе. Люди в тот же день приехали и забрали. Мопс стоит 2000 грн. Хотите покупайте. И словами не кидайтесь тут. Лично мне скажите это при встрече! Не надо не зная человека об===. его

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

И кто это не хорош,я я дал об явление, и не писал телефон, и не надо шарится в поисках телефона. Мопса отдавал я а не моя жена, потому что она была не в курсе. Люди в тот же день приехали и забрали. Мопс стоит 2000 грн. Хотите покупайте. И словами не кидайтесь тут. Лично мне скажите это при встрече! Не надо не зная человека об===. его

віддавати і продавати різні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а искать в интернет контакты (если я не писал) и звонить моим близким как минимум не культурно. Мопс отдан мной бесплатно и куплен мной на сландо. Так что не надо плутомутать . Собака нашел новых хозяев и очень рад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...