Jump to content

Recommended Posts

«eSMS+eMMS» — це послуга, що дає можливість абонентам телекомунікаційної мережі «Київстар» створювати та відправляти текстові та мультимедійні повідомлення з персонального комп’ютера.

Послуга «eSMS+eMMS» дозволяє:

набирати на клавіатурі персонального комп’ютера тексти повідомлень, створювати мультимедійні презентації та відправляти їх у вигляді текстового чи мультимедійного повідомлення абонентам будь-яких операторів рухомого (мобільного) зв’язку України;

відправляти текстові та мультимедійні повідомлення одночасно декільком абонентам, використовуючи адресну книгу поштової програми;

отримувати на свій мобільний телефон нагадування про зустрічі та завдання, заплановані у календарі поштової програми та повідомлення, що надходять до електронної пошти (для коректної роботи даної функціональності комп’ютер абонента повинен бути підключеним до Internet та поштова програма повинна бути включеною).

Для того, щоб мати можливість користування послугою, абонент мережі «Київстар» повинен завантажити програмне забезпечення. Інсталяція програмного забезпечення відбувається автоматично під час запуску.

Тарифікація Послуги

Програмне забезпечення для користування послугою «eSMS+eMMS» надається абонентам телекомунікаційної мережі «Київстар» безкоштовно.

З 01.11.2007 року по 10.12.2007 року абоненти мережі «Київстар» можуть відіслати 1500 SMS та 50 MMS з використанням послуги безкоштовно!

Після використання 1500 SMS або 50 MMS послуга не буде відключена, але наступне SMS або MMS повідомлення ви зможете відправити з 11 грудня 2007 року.

Відправка повідомлень за кордон за допомогою послуги буде відкрита починаючи з 11 грудня 2007 року

З 11.12.2007 року вартість передавання з комп’ютеру текстових повідомлень з використанням послуги відповідатиме тарифам встановленим для звичайного передавання текстових та мультимедійних повідомлень, відповідно до діючого тарифного плану абонента.

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/eSMS+eMMS/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Активно користуюсь послугою з моменту її представлення. Нарікань жодних, класна штука. Аби ще халява і після 10-го грудня була, то їй би взагалі ціни не було.

Link to comment
Share on other sites

десь я зустрічав, що після 10 грудня будуть нараховуватись по 100 халявних смс на місяць

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...