Перейти до змісту

Продається цегляний будинок з прибудовами


Korosy

Рекомендовані повідомлення

Продається цегляний будинок з прибудовами (теж цегляні). є літня кухня, гараж, млин. 1га землі.

будинок знаходиться в с. Боремець Млинівського району Рівненської області. 20 км. від Луцька.

за подробицями в ПМ або за тел.: 093-654-06-16 (Святослав). 093-624-78-03 (Петро Васильович).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якомусь забитому Боремці до якого дорога страх і в яке то баболоцький автобус з пів року не їздив. Де там хати за такі гроші? На ляхах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

JossRoss,не знаєте,то краще не пишіть. там ще не за такі гроші купувались хати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не знав що то за село то не писавби. А про те що не за такі гроші хати купувались то точно незнаю, знаю що купували за 2000 у.о. хатку десь під лісом (років з 5 назад). знаю що за 5000 у.о. півтора року назад хтось хотів розвалюху якусь продати і не продав, знаю що в Яловичах, які до Луцька куди ближще теж за 5000 продавали одні і вирішили собі зоставити. Правда в Яловичах відносно недавно хтось купив хатку але за скільки я нажаль незнаю. А і ще, в тих же Яловичах там де була колись церква хатку купили за 5500 баксів. А більше 150 штук гривень, та ще і Боремець це ви круто загнули. Або хатка має бути огого (скиньте вже фотки того палацу, це однозначно привабить потенційних покупців) або "дєньги очень нужни". Ах да і не розказуйте нікому як дорогу від Ярославич на Боремець якось було розмило водою, да і взагалі не розказуйте нікому за те село. :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

JossRoss,от тебе забув запитати - розказувати чи ні... тут село не обговорюється. темою помилився, "доброжелатєль".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми уже на "ти"?

Що значить село не обговорюється, там люди ж мешкати мають і треба ж буде їм кудись виїжджати зимою коли дороги переметені і ніхто не чистить.

Сам там трохи жив, розказати можу багато. А людей ошукувати не варто, якщо ви впевнені в тому що ваша ціна реальна чому ж тоді не надати покупцеві всіх реальних данних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто зацікавиться, тому покажем і розкажем... так шо, ласкаво прошу з моєї теми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-7467-0-41953400-1396892693_thumb.jpзараз свіжих фото немає... є лише ось така. це не будинок.то сарайчики + шматок подвір'я
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...