Перейти до змісту

Шукаю приробіток


PanTolik

Рекомендовані повідомлення

Шукаю можливість приробітку на договірних умовах. 36 років, фізично витривалий, без шкідливих звичок (навіть не матюкаюсь :) ). Готовий працювати фізично/розумово,

1. Працював з інструментом (болгарка, дрелька, перфоратор), готовий освоїти нові навики.

2. Є невеликий досвід деревообробки, виготовлення дитячих іграшок наполовину вручну, наполовину на обладнанні (електролобзик, шліфмашинка, токарний станок).

3. Можу складати/розбирати техніку, але не сильно складні конструкції.

4. Знання англ.мови (переклади на рос./укр мову).

5. Хороші аналітичні здібності (проводив різні маркетингові дослідження, оцінку ефетивності роботи підприємств, стратегічне планування і т.д.).

6. Написання текстів на замовлення з перевіркою на антиплагіат (для розміщення на сайтах в інтернеті). Курсові/реферати не пишу.

Можу працювати самостійно або в команді. Перевагу віддам роботі з чіткими умовами: виконав запланований об’єм - отримав оплату - займаюсь своїми справами, а не сидіти і пртирати штани, чекаючи на появу завдання. Тобто гнучкий графік, орієнтований на результат.

Тел.: 068 870 78 60 (часто не при собі, тому якщо не відповідаю пишіть в лічку або залиште СМС).

Анатолій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Перевірив по словнику - є і "приробіток", і "підробіток". Але другий варіант мені менше пре, на фоні чується "підробка", а тут "при роботі" :)

Просто потрібна додаткова робота чи декілька, аби мати різні джерела на існування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На форумі вже знайшов один варіант з підняттям гіпсокартону на 8-й поверх, і не втрачаю надію, що будуть ще можливості підзаробити руками або головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...