komarvm Опубліковано 24 Лютого, 2014 в 15:01 #1 Опубліковано 24 Лютого, 2014 в 15:01 Стан хороший, повныстю комплектний......
LeO29 Опубліковано 24 Лютого, 2014 в 15:09 #2 Опубліковано 24 Лютого, 2014 в 15:09 а де ціна?який його пробіг?стан картриджу?чи є дуплекс (правда я не пам'ятаю чи 1320 мають дуплекс, скоріш за все, що можуть і мати)ну і тд, чим більше інформації, тим краще
Prog Опубліковано 24 Лютого, 2014 в 15:17 #3 Опубліковано 24 Лютого, 2014 в 15:17 чи є дуплекс (правда я не пам'ятаю чи 1320 мають дуплекс, скоріш за все, що можуть і мати)1320 - це ЛИШЕ дуплексна модель HP
komarvm Опубліковано 24 Лютого, 2014 в 20:16 Автор #4 Опубліковано 24 Лютого, 2014 в 20:16 Вибачаюсь, 600грн....дуплекс є, картридж відновленний, друкує гарно...пробіг пізніше подивлюсь.....0932274316
LeO29 Опубліковано 25 Лютого, 2014 в 06:00 #5 Опубліковано 25 Лютого, 2014 в 06:00 сорі, перепутав з 2015
komarvm Опубліковано 25 Лютого, 2014 в 09:49 Автор #6 Опубліковано 25 Лютого, 2014 в 09:49 Пробіг 12 тис.
komarvm Опубліковано 3 Квітня, 2014 в 15:57 Автор #7 Опубліковано 3 Квітня, 2014 в 15:57 актуально.....
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.