Перейти до змісту

12


b0rg

Рекомендовані повідомлення

Фільм залито.

Від себе добавлю що, фільм дійсно хороший. Гра акторів просто вражаюча, особливо сподобався Гармаш, та і Маковецький молодець постарався.

ftp://[email protected]/Video/Films/12DVD.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж дуже сподобалась гра акторів....

особливо сподобався Гармаш, та і Маковецький
дійсно вони війшли в роль так як слід... :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в фільмі

в спортзалі коли голосують камєрамени зачепили канати :smile3: і вони так забавно бовтаються там :smile3: 18 хвилина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Залийте цей фільм будь-ласка знову, у мене накрився диск на який я його закатав, а на завтра треба позаріз))) Буду дуже вдячний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тільки но побачила фільм. Глибоко вражена Міхалкову: Браво!, аплодую стоячи. Давно я не переглядала таких якісних і змістовних фільмів. Підтримую думку, щодо старої акторської школи. Єфремов- гідний син свого батька, Гафт-шикарне перевтілення. Приємно було побачити Горбунова, Маковецьки - без слів...

Символізму дійсно багато. Мені досі в очах стоять дві сцени: піаніно в клітці і палаючий рояль в Чечні.... Є над чим подумати.

Міхалков - талант, це без сумніву. Але ця картина, це все ж свіжий погляд. Не чекала я від Міхалкова, що з теми царської Росії і хвали російській інтелегенції, він візьметься за таку неоднозначну, болючу тему. :dont::):sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...