Перейти до змісту

Де Ви купуєте запчастини до авто?


ineedmoney

Рекомендовані повідомлення

Де Ви купуєте запчастини до авто? Цікавлять адреси і № тел.

Задовбався їздити по конторах. Добре коли подзвонив спитав чи є, ціну і приїхав забрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пітстоп! то не реклама та я не зацікавлена людина, але по якості, цінам та чесності з клієнтом рівних їм я не зустрічав. (купую у них вже десь 4,5 роки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.real-avto.com.ua тут можна замовити без проблем

І ціни на відміну від інших невеликі

і забрати можна в луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правило, спочатку дивлюсь оригінальний партномер на elcats.ru. Потім взнаю ціни на exist.ua, а далі порівнюю пропозиції інших інтернет-магазинів типу Автодімсервіс, PitStop. Кілька разів звертався на WestPart у них було те, що ніде в Луцьку в наявності не знайшов і ціна виявилась привабливою.

За Реал-Авто також чув схвальні відгуки. Друг там тариться запчастинами до VW, має знижку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був японець старенький - де тіки не купляв, в основному на шроті в Торчині.

Тепер маю вітчизняну автівку - ходжу в Ольгу, Автоспорт,і іноді за формулу (коли скрізь ціни захмарні), де діди металоломом торгують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знайшов людину в інтернеті. Він сам з Луцьку. Запчастини возить з Польші. По пошті пишу що треба, він відповідає що є і по якій ціні. Відправляє Новою поштою. Зручно. Але інколи в інтернеті дешевше знайти можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піт стоп.Їзджу в Європу 4 рази в місяць, але навіть відбивши такс фрі,в піт стопі виходить дешевше або так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піт стоп - ціни космос.

Купую через інтернет магазини луцькі: Real - Avto (добре що є оригінальні запчастини під замовлення), West Parts (склад біля дому)))), Reparts (найкраще співвідношення ціна/відношення до клієнта) або якщо терміново то на варшавці

З б/у - на профільних форумах, сландо, аукро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.partsmarket.com.ua/ останнім часом практично зажди купляю в цих хлопців! В них офіс в Луцьку біля агроконтракту на Конякіна. ціни в них порівняно то самі нормальні! на сайті є телефони!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В Польщі певно б/ушка копійки коштує.

не копійки. Але недавно кнопку стіклопідйомника замовляв, то за пів ціни, що в україні пропонували, привіз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Я знайшов людину в інтернеті. Він сам з Луцьку. Запчастини возить з Польші. По пошті пишу що треба, він відповідає що є і по якій ціні. Відправляє Новою поштою. Зручно. Але інколи в інтернеті дешевше знайти можна

Телефон? Пошта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...