Перейти до змісту

Xbox 360 Slim 500/250GB Freeboot


Рекомендовані повідомлення

Підскажіть будь ласка де у Луцьку можна купити Xbox 360 Slim ( на 500/250Гб)? Бажано зразу з GTA V ,Battlefield 4 , call of duty ghosts. Щось на подобі цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, в понеділок буде sony playstation 3 (500 gb) нова (кастомна прошивка) + 1 геймпад + ps move + 2 джойстика до ps move + 3 ліцензійні диски ( Sport Champions + Little big planet 2 + Sport Fitness) + 10 ігор зарачаних на пристрій включаючи GTA 5, assassin's creed 4, gran turismo 5. Додаткова гра, по замовленню - 30 грн. Орієнтовна вартість того всього добра - 2900 грн. Деталі за тел. 0966579660 - Назар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня, в понеділок буде sony playstation 3 (500 gb) нова (кастомна прошивка) + 1 геймпад + ps move + 2 джойстика до ps move + 3 ліцензійні диски ( Sport Champions + Little big planet 2 + Sport Fitness) + 10 ігор зарачаних на пристрій включаючи GTA 5, assassin's creed 4, gran turismo 5. Додаткова гра, по замовленню - 30 грн. Орієнтовна вартість того всього добра - 2900 грн. Деталі за тел. 0966579660 - Назар

Хочу тільки Xbox, playstation мені взагалі не подобаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно XboX, можу запропонувати Xbox 360 250 gb + Kinect + 4 ліцензійні гри (Kinect + Kinect Adventures + Kinect Sports: Season two + Just Dance 2014 + Forza Horizon), але без встановлених ігор і кастомної прошивки (бо ніколи з цією консолью не мав діла). Як встановлювати образи прийдеться розбиратися самим. Ну і ціна орієнтовно буде 2950 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кінект не потрібен, так як з ним набагато дорожче (в середньому він коштує 800грн) , а ось прошивка Фрібут обов'язково потрібна на консоль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знаю цього чоловіка - займається приставками. Зверніться до нього, він Вам підбере все що потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XBox 360 slim 250GB + Kinekt, прошита

1 500 грн

http://gertsa.chv.sl...html#c363ada52d

Хочеться з Луцька, так надійніше купляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XBox 360 slim 250GB + Kinekt, прошита

1 500 грн

http://gertsa.chv.sl...html#c363ada52d

Хочеться з Луцька, так надійніше купляти.

В такому випадку - вам прийдеться шукати довго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XBox 360 slim 250GB + Kinekt, прошита

1 500 грн

http://gertsa.chv.sl...html#c363ada52d

Хочеться з Луцька, так надійніше купляти.

В такому випадку - вам прийдеться шукати довго

Та ні не довго. Вже знайшов людину яка займається новими консолями у Луцьку, 2700грн. Жду відповіді від продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг там продають за 1500 вам за 2700

Я буду точно знати що консоль без бану, зможу перевірити її, та + гарантія на 3роки.

Краще переплатити та взяти нову. Ніхто незнає чи перегрівалася консоль чи ні, коли останній раз була заміна термопасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг там продають за 1500 вам за 2700

Я буду точно знати що консоль без бану, зможу перевірити її, та + гарантія на 3роки.

Краще переплати та взяти нову. Ніхто незнає чи перегрівалася консоль чи ні, коли останній раз була заміна термопасти.

Де ж то дають таку гарантію, аж на 3 роки, якщо офіційна гарантія - 1 рік :)

І чисто для інформації - після прошивкі консолі, гарантія автоматично злітає. Обирайте))

Особисто я - власник PS3 , не прошитої, нічого. По трохи відкладаю кошти, та купую в онлайн сторі ігри. Виловлюю акції, та купую по приємній ціні. І знаю, шо в мене ніяких банів, проблем з онлайном не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг там продають за 1500 вам за 2700

Я буду точно знати що консоль без бану, зможу перевірити її, та + гарантія на 3роки.

Краще переплати та взяти нову. Ніхто незнає чи перегрівалася консоль чи ні, коли останній раз була заміна термопасти.

Де ж то дають таку гарантію, аж на 3 роки, якщо офіційна гарантія - 1 рік :)

І чисто для інформації - після прошивкі консолі, гарантія автоматично злітає. Обирайте))

Особисто я - власник PS3 , не прошитої, нічого. По трохи відкладаю кошти, та купую в онлайн сторі ігри. Виловлюю акції, та купую по приємній ціні. І знаю, шо в мене ніяких банів, проблем з онлайном не буде.

Офіц. гарантія 1 рік, + доплата та гарантія 3 роки. Я ніколи в житті не буду купувати ігри за такі ціни 300-700грн. І ще одне - в онлайні гратися не збираюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг там продають за 1500 вам за 2700

Я буду точно знати що консоль без бану, зможу перевірити її, та + гарантія на 3роки.

Краще переплати та взяти нову. Ніхто незнає чи перегрівалася консоль чи ні, коли останній раз була заміна термопасти.

Де ж то дають таку гарантію, аж на 3 роки, якщо офіційна гарантія - 1 рік :)

І чисто для інформації - після прошивкі консолі, гарантія автоматично злітає. Обирайте))

Особисто я - власник PS3 , не прошитої, нічого. По трохи відкладаю кошти, та купую в онлайн сторі ігри. Виловлюю акції, та купую по приємній ціні. І знаю, шо в мене ніяких банів, проблем з онлайном не буде.

Офіц. гарантія 1 рік, + доплата та гарантія 3 роки. Я ніколи в житті не буду купувати ігри за такі ціни 300-700грн. І ще одне - в онлайні гратися не збираюся.

Доплачувати лишні гроші - це викінуті на вітер кошти. Ви сьогодні купили товар, завтра фірма закрилась. Далі що? Домовтесь з людиною вище, візьміть консоль на манік бек 3-5 днів. Обкатайте та вперед. Навряд чи, людина з непаганою репутацією буде впарювати "гу*но", вибачте на слові. Зато ви зекономите половину вартості нової приставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг там продають за 1500 вам за 2700

Я буду точно знати що консоль без бану, зможу перевірити її, та + гарантія на 3роки.

Краще переплати та взяти нову. Ніхто незнає чи перегрівалася консоль чи ні, коли останній раз була заміна термопасти.

Де ж то дають таку гарантію, аж на 3 роки, якщо офіційна гарантія - 1 рік :)

І чисто для інформації - після прошивкі консолі, гарантія автоматично злітає. Обирайте))

Особисто я - власник PS3 , не прошитої, нічого. По трохи відкладаю кошти, та купую в онлайн сторі ігри. Виловлюю акції, та купую по приємній ціні. І знаю, шо в мене ніяких банів, проблем з онлайном не буде.

Офіц. гарантія 1 рік, + доплата та гарантія 3 роки. Я ніколи в житті не буду купувати ігри за такі ціни 300-700грн. І ще одне - в онлайні гратися не збираюся.

Доплачувати лишні гроші - це викінуті на вітер кошти. Ви сьогодні купили товар, завтра фірма закрилась. Далі що? Домовтесь з людиною вище, візьміть консоль на манік бек 3-5 днів. Обкатайте та вперед. Навряд чи, людина з непаганою репутацією буде впарювати "гу*но", вибачте на слові. Зато ви зекономите половину вартості нової приставки.

Тут Ви праві. Можна і так зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг там продають за 1500 вам за 2700

Я буду точно знати що консоль без бану, зможу перевірити її, та + гарантія на 3роки.

Краще переплати та взяти нову. Ніхто незнає чи перегрівалася консоль чи ні, коли останній раз була заміна термопасти.

Де ж то дають таку гарантію, аж на 3 роки, якщо офіційна гарантія - 1 рік :)

І чисто для інформації - після прошивкі консолі, гарантія автоматично злітає. Обирайте))

Особисто я - власник PS3 , не прошитої, нічого. По трохи відкладаю кошти, та купую в онлайн сторі ігри. Виловлюю акції, та купую по приємній ціні. І знаю, шо в мене ніяких банів, проблем з онлайном не буде.

Офіц. гарантія 1 рік, + доплата та гарантія 3 роки. Я ніколи в житті не буду купувати ігри за такі ціни 300-700грн. І ще одне - в онлайні гратися не збираюся.

Доплачувати лишні гроші - це викінуті на вітер кошти. Ви сьогодні купили товар, завтра фірма закрилась. Далі що? Домовтесь з людиною вище, візьміть консоль на манік бек 3-5 днів. Обкатайте та вперед. Навряд чи, людина з непаганою репутацією буде впарювати "гу*но", вибачте на слові. Зато ви зекономите половину вартості нової приставки.

Тут Ви праві. Можна і так зробити.

Повірте мені на слові. Не перший день на форумі ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Продаю

xbox 360 Elite (FAT) 120gb hdd +LT 3 +FreeBoot +kinect

2600грн (Луцьк)

Мені кінект не потрібний. Так як він коштує мін.800грн. Дорого тим, що HDD на 120гб +комплект = 2600грн, а людина продавала таку саму комплектацію з HDD 250гб за 2500грн.

Якщо надумаєте продавати без кінекта пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю

xbox 360 Elite (FAT) 120gb hdd +LT 3 +FreeBoot +kinect

2600грн (Луцьк)

Мені кінект не потрібний. Так як він коштує мін.800грн. Дорого тим, що HDD на 120гб +комплект = 2600грн, а людина продавала таку саму комплектацію з HDD 250гб за 2500грн.

Якщо надумаєте продавати без кінекта пишіть.

ну не знаю…я не знайшов нижчої ціни ніж в мене ,враховуючи кінект 2600грн ,як на мене це дешево.

Те що пам'яті 120гб не важливо…можна підєднати зовнішній вінт і туди закідувати всю розважальну программу)

Внурішня пам'ять лише для деяких ігор які ідуть на 2 диски і якщо потребується внутрішня пам'ять,наприклад гта 5

BF4…

Вирішив продати окремо кінект…якщо куплять,тоді вас повідомлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...