Перейти до змісту

Який браузер краще використовувати?


pomchik

Рекомендовані повідомлення

Якась всесвітня змова програмістів :)

Ну, ок, тоді запропонуйте свй варіант, як через браузер зчитати дані з аппаратного ключа захисту для криптування інформації?

да немає ніякої змови .. просто Sun не може нормально домовитись з Google от вам і відповідь

По-перше ви смайлики не читаєте?

По-друге корпорації Sun Microsystems не існує вже як 5 років! Вона була викуплена корпорацією Oracle.

це питання до Sun чому для інших браузерів вони можуть адаптувати підтримку а для Хром не хочуть ...

Які питання до Sun, як її не існує вже 5 років? Крім того розробникі Java не займаються розробкою її підтримки в браузерах. Це ніша розробників браузерів.

Якщо чесно, не бачу сенсу продовжувати нашу дискусію, так як я бачу ви не зовсім компетентні в даному питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Порадьте на що перейти з хрома. Задовбало що через тиждень два, починає завантажуватись годину і обростати гігабайтами непотрібних файлів. Хотілосяб пошук по словам в гуглі, з контекстного меню браузера, привичка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше ви смайлики не читаєте?

По-друге корпорації Sun Microsystems не існує вже як 5 років! Вона була викуплена корпорацією Oracle.

ой вибачте будь ласка що я так помилився ... але в даному контексті питання це не настільки важливо і суть повідомлення не міняє ...

Які питання до Sun, як її не існує вже 5 років? Крім того розробникі Java не займаються розробкою її підтримки в браузерах. Це ніша розробників браузерів.

Якщо чесно, не бачу сенсу продовжувати нашу дискусію, так як я бачу ви не зовсім компетентні в даному питанні.

ага .. програмери гугла сидять і пиляють плагін для зв'язки кожної програми зі своїм браузером .. самі хоч зрозуміли що написали шановний гуру в програмуванні ...

для тих хто в танку: розробник браузера пише АПІ для роботи плагінів, таким чином дає можливість розширити функціонал роботи іншим ... а розробники програм, на основі рекомендацій і прикладів, роблять плагіни які дозволяють "працювати" програмі в браузері .. це так, по простому .. для особливо вумних знавців ...

p/s повністю погоджусь з вами в тому, що немає сенсу спілкуватись в даній темі, так як сами ви "не бачите що вам пишуть" і продовжуєте далі писаті свої думки, які далекі від істини ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі сайти нормально працюють?

буває на деяких флеш навіть пише "ваш браузер не підтримується"

а так ніби нормально. були би проблеми закинув би...

хоча ще маю хрома та оперу нову на запас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой вибачте будь ласка що я так помилився ... але в даному контексті питання це не настільки важливо і суть повідомлення не міняє ...

чомусь не можу вловити суті у всіх ваших текстах.

ага .. програмери гугла сидять і пиляють плагін для зв'язки кожної програми зі своїм браузером ..

плагіни пиляють сторонні розробникі а механізм плагінів робить розробник браузера і не треба плутати поняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юзаю оперу 12,17 и maxthon/ останній досить швидкий браузер, є корисні прибамбаси типу два вікна одночасно чи нічний режим, щоб очі не напрягались, коли читаєш текст вночі/ Перехоплювач ресурсів, також інколи користуюсь. коротше кажучи багато там всього

gd28N.th.jpg

VvEoi.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того розробникі Java не займаються розробкою її підтримки в браузерах. Це ніша розробників браузерів.

плагіни пиляють сторонні розробникі а механізм плагінів робить розробник браузера і не треба плутати поняття.

шановний, так ви визначіться - хто і що там робить :)

простими словами - якщо розробники Хрома зробили новий механізм роботи плагінів і закрили старий (якому вже більше 20 років), то хто ж всетаки повинен писати той злощасний плагін Java ? невже Гугл ?

p/s всетаки жара "плавить мозг" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний, так ви визначіться - хто і що там робить :)

Це ви визначіться.

Спочатку ви казали, що Google відмовився від Java бо вона дірява. Потім кажете, що винна Sun. Потім пишите, що Google не може домовитись з Sun. А пізніще, що виявляєтьсяся, що винен Oracle. О как.

простими словами - якщо розробники Хрома зробили новий механізм роботи плагінів і закрили старий (якому вже більше 20 років), то хто ж всетаки повинен писати той злощасний плагін Java ?

Невже ви не розумієте, що механізм PPAPI не дасть повноцінно використовувати Java? Немає там Native Syscall. А саме такий механізм має забезпечити Google для того, щоб Oracle можна було написати повноцінний свій плагін. Як альтернативу Oracle розглядає технологію, яку розробила ще Sun, а називається вона Java Web Start.

nacl_diagram.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок ... мабудь всетаки потрібно пояснити як для звичайного юзера .. по порядку і на пальцях ...

ітак .. ваш комент :

Ну от тепер стає зрозуміло чому Chrome вирішив відшити пару десятків мільйонів користувачів. Мабуть не хоче платити антимонопольні штрафи.

Плагіни, для розробки яких використовувалася система NPAPI (зокрема Silverlight, Java та Unity), більше не працюватимуть.

Після випуску Chrome версії 45 завантажувати вміст, для якого потрібен плагін NPAPI, можна буде за допомогою іншого веб-переглядача.

що я в вас запитав ? нагадаю - "чому саме відмовились від NPAP на користь PPAPI .. скільки скарг на "дирявість" Флеша і Яви ... і до чого тут взагалі "антимонопольні штрафи" ? " .. тепер поясню суть фрази: в першій частині я написав чому відмовились від старої схеми і перейшли на нову .. надіюсь зрозуміло ? а потім, виходячи з вашої цитати, запитав - до чого ви приліпили антимонопольний комітет ?

ви дальше не розумієте питання і наводити цитату про "Еврокомиссия официально обвинила Google в нарушении антимонопольного законодательства" ... знову ж таки - нафіга і яке це має відношення до механізму плагінів ..простіше кажучи, те що Гугл масово розповсюджує Хром - до них "докапалась антимонопольна комісія", як свого часу зробили з МС і IE (але це вже інша історі і не будемо про неї, а то ви знову не зрозумієте)...

поїхали дальше:

я частково відступив від теми і згадав програмістів в банках, які наполегливо використовують Яву в своїй роботі .. не тому що вона класна, а тому що це було зроблено давно і ім банально влом щось міняти .. або просто немає фінансування для написання іншого механзму ... (знову ж таки, це інша тема і не будемо продовжувати обговорювати діяльність програмістів банку)...

ви навели кучу ссилок де Хром такий поганий і відмовився від підтрики плагіна Яви, який плагін класний і без нього неможливо жити ...

я ж вам нагадав, що інші браузери вокристовують інші механзми підключення Яви, і там все добре .. хоча Мозілка теж буде відмовлятись від "старого стандарту" .. а програмісти SUN ніяк не хочуть переводити свою платформу на інший стандарт, тому що їм це не вигідно .. так, я тут зробив помилку про яку ви мені нагадали що Sun викуплена Oracle .. блін, але ж суті фрази це не змінило ...

нарешті ви написали щось правильне - "Інші браузери дають можливість включити Java через браузер. Неважливо за допомогою якої технології це зроблено (Active X, NPAPI, PPAPI ...) " .. от тільки "PPAPI" це стандарт Хром, і він теж дає таку можливість Яві працювати в браузері (так, я згоден що там є обмеження ... )

а тепер питання?

IE працює через Active X

Мозілка - NPAPI (поки що, але планує відмовитись найближчим часом на користь PPAPI)

Хром - PPAPI (для якого немає плагіна Яви, так як програмісти Sun/Oracle не хочуть/не можуть по певних причинах реалізувати цю можливість)

і тепер питання - хто винен в цьму всьому ? Гугл (зі своїм браузеро Хром) ? і до чого всетаки тут "Еврокомиссия официально обвинила Google в нарушении антимонопольного законодательства" ?

p/s Якщо і так вам не зрозуміло, то вибачте, але я вам "не лікар" і щось ще розжовувати більше не маю бажання ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design я вас зрозумів, тепер прочитайте, що напишу я.

По перше змінити браузер просять не банківські програмісти, а сам Oracle. Java використовується не тільки в Україні а по всьому світі.

we strongly recommend Java users consider alternatives to Chrome as soon as possible. Instead, we recommend Firefox, Internet Explorer and Safari as longer-term options.

По-друге я немаю нічого проти нового механізму плагінів, але він унеможливить використання Java Applets. Якщо потрібно доступ до апаратних ресурсів ПК а не просто якусь графічну випендрюліну то це у плагіні з новим механізмом PPAPI зробити неможливо. Схему виконання коду я навів вище. Ось тут текст по простому:

Applets are usually used to interface to things that are not supported by the browser sandbox, accessing a printer or card reader, direct file access and other things that are not supported by HTML5 or PPAPI. So for people who suggest PPAPI, please inform yourself of the use cases before pretending that there are viable alternatives, there are NONE except in the most trivial use cases. I predict you will never see a PPAPI Java plugin. If all you need is to play video or animate graphics on the screen, there are quite good alternatives already (HTML 2D/3D Canvas, WebGL, Svg, etc...), if you need hardware access, file access, etc.., there are only kludges without NPAPI.

Оскільки користувачі, які працюють з Java апплетами не зможуть їх використовувати в Chrome вони будуть змушені користуватись іншим браузером. Доля Chrome на ринку падає, підозри антимонопольний комітет знімає. Економія $6 млрд. Profit.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всерівно не погоджусь з тим, що це "план Гугл" щоб відмазатись від антимонопольних органів ... всетаки стандарт NPAPI - це пережиток минулого і цей мехінзм дирявий ... так, "новий стандарт" не ідеальний .. от тільки що будуть робити програмісти Яви, коли і Мозілка відмовиться від NPAPI ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всерівно не погоджусь з тим, що це "план Гугл" щоб відмазатись від антимонопольних органів ...

це ваше право, я аргументи навів вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хромом давно не користуюся. Працює повільно, оновлюється не питаючи, робить купу копій самого себе. І все заради того, що б просканувати мої споживчі потреби... А мені просто потрібно в інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opera наразі хороший варіант, хтом важкий , мозіла специфічна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...