Перейти до змісту

LinuX - питання...


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Собсто, почав вивчати мови програмування, саме володію Паскалем(несміятися), зараз взявся за С++, але дуже часто бачу поради, що краще пробувати вивчати і що робити під управлінням Лінукса, а не Вінди(говорять: що це те саме, що вчитися літати, ходячи по землі).. :) є

Так ось хочу запитати: чи це правда?.. і чи хтось має Лінух? (хоча я неможу зрозуміти як нього поставити, адже там сітапчік напевне з 3 Гб? :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну каг те сказать... То шо в Линуха и Юниха встроены сишные компиляторы, то это одно... А то, под какую платформу софт писать будешь, то это сааавсем другое... Если начнешь писать под линух, то там своих заморочек хватает, а если под винду потом захочется, так придется очень многое не то, что доучивать, а по новому воспринимать... Так шо хз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от маю великий трабл з курсовою роботою з програмування, оскільки писати треба під вінду (а в мене її немає) і блін, дійшло до того що тупо відвик від візуал студіо і навіть елементарну задачку на бінарне дерево не можу організувати :).

зараза, приїду додому, напишу такі той курсак і зроблю щоб в кінці виводило великими рожевими ( шоб гламурно було... ненавиджу викладачку) буквами : "дана робота виконана із застосуванням КРАДЕНОГО ПЗ" і далі цихри, мол кожного року автомобілів крадть там на стілтьки, а ПЗ - в стільки разів більше... але відчуваю що після такого номера пряма дорога мені до замдекана і з палітєха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...