Перейти до змісту

Продам Планшет GALAXY Tab P739


Рекомендовані повідомлення

Характеристики тут: http://nazya.com/catalog/73960/planshetnie-kompyuteri/planshet-samsung-p739-wifi-3g-89-16g_20270140854.html

Ціна - 2000грн

Апарат з рус мовою, але без звуку. Для відновлення звуку потрібно прошити оригінальною прошивкою.

Апарат білий. В комплекті зарядка+ юзб, рожевийй чохол книжка.

Є слот під сім карту.

Апарат в ідеальному стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ціна - 1150грн.

1) В планшеті працює звук!

2) В увімкненому стані акум перекреслений хрестиком при зарядці і походу не заряджається, у вимкненому все процює супер) Грішу на заряюку(ЮЗБ), а можливо просто продути потрібно)

3) Є рут і АНДРОІД 3,2.(Без Рус мови) - Кому не принсипово рус/укр той моєе брати) Ввід тексту всеодно укр. підтримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп

купи планшет з мертвим кп і старим андроїдом за багацько грошей) прикольно.. ах ну да це ж бренд, це самсунг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Оффтоп

купи планшет з мертвим кп і старим андроїдом за багацько грошей) прикольно.. ах ну да це ж бренд, це самсунг!

А хіба це Самсунг???

Я так зрозумів - це клон?!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одинн, провести прес конференнцію на якій я вчитиму і показуватиму як відрізнити клон від оригінала. і показуватиму модельний ряд самсунг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одинн, провести прес конференнцію на якій я вчитиму і показуватиму як відрізнити клон від оригінала. і показуватиму модельний ряд самсунг?

Це просте запитання(зацікавленої людини) по твому товарі! (так як ти вказав ссилку на характеристики "Планшет Samsung P739 WIFI 3G 8.9 16G")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одинн, провести прес конференнцію на якій я вчитиму і показуватиму як відрізнити клон від оригінала. і показуватиму модельний ряд самсунг?

Це просте запитання(зацікавленої людини) по твому товарі! (так як ти вказав ссилку на характеристики "Планшет Samsung P739 WIFI 3G 8.9 16G")

Добре, вибачаюся, але я б написав що це копія якби так і було. а так з неоригінальнного - тільки зарядка:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...