Перейти до змісту

Ортодонт. Допоможіть знайти хорошого лікаря.


k2911

Рекомендовані повідомлення

Доброго Дня (Вечора) Усім! Люди допоможіть! :0159: Хочу гарненькі рівненькі зуби!!!! Підкажіть будь-ласка хорошого ортодонта (ціна/якість). Буду дуже вдячна ! :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лікар Плескот "32 перлни", що на вул. Б.Хмельницького

тримайтесь подалі від лікаря Макарічевої!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У місті Луцьк Плескот В"ячеслав Михайлович - найкращий лікар-ортодонт http://pleskot.navolyni.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому так категорично про Макарічеву ?

лікувалась у неї сама та декілька знайомих. Результату практично не було. А гроші викинуті на великі

Вона майстер не по вирівнюванню зубів, а по витягуванню грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік тому сама була в пошуках , де ставити брекети

Тому рекомендую Плескота теж

Все на найкращому рівні , скоро буду з голівудською посмішкою! :0151:

І ціни приємні, зрозуміле ціноутворення , знаєш в яку суму обійдеться таке задоволення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новак Сергій Володимирович. Нова Стоматологія. Як ортодонта РЕКОМЕНДУЮ.

Ходжу до нього майже півтора року. І жодного разу не йшла від нього з якимсь поганим настроєм чи розчаруванням.

Надзвичайно привітний персонал (при чому не відчувається якоїсь надмірної наіграності).

На рахунок ціни. Відразу обговорили вартість повного лікування, пояснив шо на шо протягом всього часу. Узгодили систему оплати яка і мені зручна і для лікаря....частина суми відразу, а потім щомісяця по певній сумі, що і мені не напряжно. + не є дріб’язковим(а це буде ще 20 грн., а це 5 грн....як буває в інших). Щедрий на бонуси всякі). Св. Миколай передавав ним зубні щітки клієнтам)))) А в честь дня народження отримала в подарунок безкоштовну чистку.

Взагалі ходжу до них не як в клініку, а просто в своє задоволення. Гарно, чистенько, інколи навіть музику включають так голосно!!) але по-приколу) гонять собі) Атмосфера класна. Процедура вирівнювання зубів не надто приємна. А в них навіть не зациклюєшся на тому. При чому професіоналізм на вищому рівні. Він фанат своєї справи. Постійно купує якісь новинки з обладнання, вічно щось вичитує. Не стоїть на місці. Не робить все на автоматі, суто по схемі. Уважний до кожного клієнта. За час мого лікування приходили дівчата, які вже знімали брекети. Щасливі.

Скоро і я перестану до них ходити :-(

Місяць-два і я теж буду з голівудською посмішкою :-).

П.С. Перед тим як їх ставити, була десь в 6 ортодонтів. У нього виявилось дешевше ніж в інших. І що дуже важливо-без виривання кутніх (на чому наполягали всі інші).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...