Перейти до змісту

Прийму в дар комплектуючі до комп'ютера


wstdas

Рекомендовані повідомлення

прийму в дар різні комплектуючі до компів:процесори,відеокарти,материнські плати,корпуса,БЖ і тд.Прийму тільки робочі деталі,можу взяти і дуже старі комплектуючі :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийму в дар гроші різних країн світу (бажано долари, євро та фунти стерлінги) в необмеженій кількості можу взяти і дуже старі купюри :_07: :_07: :_07:

ТС - для яких цілей Вам комплектуючі? Якщо для сімей, які дозволити не можуть комп або для дит. будинків то тут накидають, але чисто для Вас щоб потім скласти і продати за гроші то це фіговенький маркетинговий хід

без обід єслі шо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийму в дар гроші різних країн світу (бажано долари, євро та фунти стерлінги) в необмеженій кількості можу взяти і дуже старі купюри :_07: :_07: :_07:

ТС - для яких цілей Вам комплектуючі? Якщо для сімей, які дозволити не можуть комп або для дит. будинків то тут накидають, але чисто для Вас щоб потім скласти і продати за гроші то це фіговенький маркетинговий хід

без обід єслі шо

та не, хочу зібрати старенький комп для цікавості),а на продаж деталі я вже купляю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді пишіть все в однині. Ато розмахнулись - як на один старенький комп то забагацько всього, нє? "прийму в дар різні комплектуючі до

компів:процесори,відеокарти,

материнські плати,корпуса,БЖ і

тд.Прийму тільки робочі деталі,можу

взяти і дуже старі комплектуючі".

І чи не простіше прямо написати - прийму в дар старенький комп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді пишіть все в однині. Ато розмахнулись - як на один старенький комп то забагацько всього, нє? "прийму в дар різні комплектуючі до

компів:процесори,відеокарти,

материнські плати,корпуса,БЖ і

тд.Прийму тільки робочі деталі,можу

взяти і дуже старі комплектуючі".

І чи не простіше прямо написати - прийму в дар старенький комп?

можна написати що прийму в дар старенький комп,але хочеться самому скласти,от і шукаю по деталям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто пройдіться по темі куплю/продам http://board.lutsk.ua/forum/88-torgvlja-kompjuteri-komplektujuch-periferja/ і там можна за сущі копійки комп зібрати

От вам для початку людина віддає звукову карту ДАРОМ

корпус можна за 40-50 грн купити в нормальному відносно стані (прикрутити комплектуючі буде куда)

там всього навсього 14 сторінок, а це 20-30 хв часу щоб перебрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одній зі своїх тем ТС написав: "Продам домашній ПК для ігор,роботи,та інтернету.Intel Core i3 3220, Kingston DDR3 8 GB,Seagate Barracuba 1TB. Всього за 3600 грн.,

Комлектуючі у нас якісні і не дешеві.Процесор останнього покоління Ivy Bridge.Оперативна пам'ять від найкращого виробника Kingston.Жорсткий диск від якісної компанії Seagate.Це сучасний ПК який може виконувати складні завдання. Можлива інша комплектація в залежності від ваших потреб та бюджету.Підберу найоптимальніший варіант за ваш бюджет з якісними деталями".

Тому постає питання: з яких запчастин Ви складаєте ПК для продажу - з тих, що приймаєте в дар, а потім продаєте їх дядькові з села як нові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В одній зі своїх тем ТС написав: "Продам домашній ПК для ігор,роботи,та інтернету.Intel Core i3 3220, Kingston DDR3 8 GB,Seagate Barracuba 1TB. Всього за 3600 грн.,

Комлектуючі у нас якісні і не дешеві.Процесор останнього покоління Ivy Bridge.Оперативна пам'ять від найкращого виробника Kingston.Жорсткий диск від якісної компанії Seagate.Це сучасний ПК який може виконувати складні завдання. Можлива інша комплектація в залежності від ваших потреб та бюджету.Підберу найоптимальніший варіант за ваш бюджет з якісними деталями".

Тому постає питання: з яких запчастин Ви складаєте ПК для продажу - з тих, що приймаєте в дар, а потім продаєте їх дядькові з села як нові?

емм, ну зараз я складаю комп чисто для роботи і для себе,я шукаю зовсім старі комплектуючі,і аж ніяк не на продаж,на продаж я закуповую нові деталі,я вам кажу правду,хочете вірте,хочете ні,діло ваше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...