Перейти до змісту

Шукаю зварювальника - треба зварити балони.


maksbaks

Рекомендовані повідомлення

Шукаю на початок березня електрозварювальника для виготовлення балона, що буде використовуватися під тиском, з 2-х газових балонів (по 50л кожен) та уварювання згонів та трубок у ресивер. Потрібен досвідчений чоловік, що може покласти надійний, міцний і герметичний шов, оскільки конструкція відповідальна, і повинна бути безпечною.

Оплата за домовленістю.

моб. 0502627266, Максим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який тиск робочий?

В пропанових балонів робочий тиск 15 атм. , випробування на 30 атм.

Бажано робити з старих балонів зі стінкою 3 мм. Але з ними теж лотерея - корозія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робочий - до 8,5 атм. Не знав, що балони випробовують на 30 (!) атм.

Можливо потім опресую водою на 15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо варити в стик з підкладкою - то проблем не повинно бути.

Основна проблема з тими балонами - корозія, потрібно шукати цілі.

Ну і запобіжний клапан передбачити потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то знаю про підкладне кільце, але хотів би, щоб це знав той, хто буде варити. А запобіжний клапан (зазвичай вони відрегульовані на 8,5 атм) буде вкручений в різьбу, яку передбачено приварити до балона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буваю хорошим зварювальником, якщо не дуже спішиш - вирішимо це питання.

Зараз якраз маю займатись круговими швами з автоматичною подачею - повинно бути гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то не дуже й поспішаю - робота планується на середину березня. Загалом планую зварити два ресивери з чотирьох балонів.

Опишу, як це, на мою думку, потрібно зробити:

1) Викрутити вентилі з чотирьох балонів, і промити їх гарячою водою з хлоркою,

2) Відрізати дно в чотирьох балонів [бажано після цього Їх зсередини почистити щіткою та обробити перетворювачем іржі],

3) Зварити попарно балони,

4) Приварити по чотири опори до нижньої частини кожного ресивера, збоку до них "вуха" - на колеса, та по ручці з круглої труби зверху

5) Приварити по дві трубки-згони до кожного з ресиверів на вхід-вихід відповідно,

6) Нарізати різьбу у вентилях на торцях і закрутити згони відповідно на злив емульсії та манометр.

Пропозиції та зауваження (економічні наприклад)- по тел або в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишу свою технологію "трепанації" балону тут, можливо ще комусь згодиться.

Вентилі закручено з дуже великим моментом і різьба там конусна, в домашніх

умовах зафіксувати балон і відкрутити вентиль майже нікому не вдасться. Тому я їх не зачіпаю.

Стравлюю тиск в балоні і свердлю отвір на 14-16 у верхній частині. Попередньо запасаюсь марганцовкою та

"білизною". Заливши декілька літрів води через отвір додаю марганцовку і закривши отвір полощу балон.

Потім додаю зо дві пляшки білизни і доливаю балон до повного, залишаю десь на годину. І навіть після таких маніпуляцій

меркаптан таки штиняє : ))) Потім відкриваю просвердлений отвір і запалюю випари - горить хвилин 5-15. Після цього відрізаю верх

і зливаю суміш. В балон наливаю грам 200 бензину і даю вигоріти тому одоранту, який не окислився. Ну а далі вже по запланованому...

П,С, Меркаптан, цуко, смердючий, а марганцовку більше однієї пляшечки в одній аптеці купити важко.

П.П.С. Важливо, щоб мінімальний тиск в балоні був - це гарантія, що не утворилась повітряно-меркаптаняча суміш, яка може

трішки хлопнути(теоретично). Тому при покупці балони перевіряв на наявність тиску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..Потім додаю зо дві пляшки білизни і доливаю балон до повного, залишаю десь на годину. І навіть після таких маніпуляцій

меркаптан таки штиняє : ))) Потім відкриваю просвердлений отвір і запалюю випари - горить хвилин 5-15. Після цього відрізаю верх

і зливаю суміш.

Не зрозуміло, якщо балон залитий водою до повного, то що там горить 15 хвилин - вода? Чи концентрація розчинених у воді газів настільки висока, що вони так швидко випаровуються, що можуть підтримувати горіння?

Мені здається, що твій спосіб ризикований. Починаючи зі свердління. Викрутивши вентиль, отримуємо отвір діаметром 18,5 мм.

Яка там різьба, права? Тобто, дивлячись зверху на балон що стоїть на підлозі, щоб викрутити вентиль, потрібно крутити вентиль проти годинникової стрілки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що твій спосіб ризикований. Починаючи зі свердління. Викрутивши вентиль, отримуємо отвір діаметром 18,5 мм.

Яка там різьба, права? Тобто, дивлячись зверху на балон що стоїть на підлозі, щоб викрутити вентиль, потрібно крутити вентиль проти годинникової стрілки?

Там різьба права конусна - відкручується проти часової стрілки.

Коли будеш відкручувати, хай хтось знімає процес - буде що послухати :_07: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Там різьба права конусна - відкручується проти часової стрілки.

Коли будеш відкручувати, хай хтось знімає процес - буде що послухати :_07: .

Відкручуються порівняно легко, треба тільки зафіксувати балон. Спочатку результат був "0 :0139:" - балон прокручувався. Потім я балон притягнув до металевої колони двома ременями для фіксації вантажів і викрутив. (До речі, я вже потім побачив - на першому вентилі зірвав десь 1,5 оберти різьби - думаю, коли балон прокручувався.)

Мій спосіб такий: попшикав WD40 на різьбу, газовий ключ №2 (50см приблизно) на вентиль, відрізок 50см профільної труби 40*20 вдягаю на ручку затисненого газового ключа (15см), впираюся бедром в трубу (проти годинникової стрілки) і, постукуючи молотком 500г по вентилю в площині обертання, відкручую приблизно на 45градусів - а далі іде самим ключем, руками і легко. Час - 5 хв приблизно. Підготовка - 15 хв.

Кому треба, можу викрутити. :0090::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...