Перейти до змісту

Шукаю роботу


Pilat

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу

Спеціальність – технік програміст

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

З 2009 року підробляю web-дизайнером (неофіційно), Ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки,прокладання мереж.Є досвід з тестування веб-сайтів,додатків, мереж.Є стаж роботи системного адміністратора

Обов’язки: Налаштування, діагностика і ремонт системних блоків, інсталяція локальних мереж.Передпродажна підготовка, налаштування, діагностика і ремонт системних блоків та ноутбуків, прийом обладнання на гарантійний ремонт.Web-програмування,дизайн,верстка(Flash, HTML,CSS,AS,JS). Знання графічних редакторів

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ - Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано, доброзичливий, комунікабельний, вмію аналізувати та логічно мислити.Швидко навчаюсь, та находжу спільну мову з людьми. Шкідливих звичок не маю.

Родинний стан: неодружений, дітей не маю.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

· Володію російською мовою, вивчаю англійську мову. Рідна мова – українська.

· Досвід роботи з комп’ютером на рівні програміста.

· Маю права водія та досвід керування автомобілем.

· Маю досвід роботи з людьми,інтернет пошуком, налагодження зв’язку з потрібними особами(не тільки в межах україни) детальніше на співбесіді

· Можливість виїзду в інше місто чи країну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти визначся шо хош робить? чи програмити, чи залізо ковирять... бо полюбе те і те не вифде... А потім сформулюй для себе і для нас опис бажаної вакансії... Авось шось і знайдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвід роботи з комп’ютером на рівні програміста.

Написати COM-об'єкт зможеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти визначся шо хош робить? чи програмити, чи залізо ковирять... бо полюбе те і те не вифде... А потім сформулюй для себе і для нас опис бажаної вакансії... Авось шось і знайдеться...

Я описав те, що я можу і вмію робити. А там вже що мені запропонуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвід роботи з комп’ютером на рівні програміста.

Написати COM-об'єкт зможеш?

нажаль раніше в постановці задач в мене такого не було. так що незнаю.Мігбе спробувати, залежить на чому робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

он в сусідній темі шукають автоелектрика: йди та не думай!.. Такі спеціалісти завжди потрібні. А напівпрофесійних техніків-ітішників пів луцька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А напівпрофесійних техніків-ітішників пів луцька..

та невже... Я некажу, що я професіонал, але й не аматор в цій справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...