Перейти до змісту

Права собак(а заодно и их хозяев)


Ириска

Рекомендовані повідомлення

Собаки різні бувають. І схожі на хазяїв і не дуже. І толку з того, що я за свого пса спокійний, коли він побачить чужу людину, летить, тицьне носом і далі побіжить, з дітьми любить гратись, толку ??? якщо гарна і хороша псіна (яку ніхто не зна) вагою під 40 кіль з добрими намірами - але - летить тобі назустріч !!!! Я неправ спускаючи псіну без поводка, але й не спускати також не імею права по відношенні до свого питомця.

АДНОЙ СТРАКОЙ - вапрос цей не рішиться ніколи, при любих раскладах в 99% винуватий хазяїн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех... От у мене в дворі живуть дві безпоробних і майже бездомних псіни (пишу майже, бо в них є будки і вони мають всі необхідні щеплення). Цих псів годує пару ентузіастів, за що пси їм безмежно вдячні і виявляють свою любов завжди граючись і бігаючи поряд з доброю людиною. Так от. Ми цих псів теж годуємо і як тіко з малим виходимо гуляти, то вони від нас не відходять. Малий з самого раннього дитинства з ними грається, тягає за вуха і т.п. і пси до цього ставляться дуже навіть лояльно. Та є в дворі люди, в яких просто істерична ненавить до цих собак. Вони вже і гицелів визивали і т.п. Я от не розумію, чим же так ті собаки заважають? Діти дуже радіють і тягнуться до них, а в мамаш відразу істерика і шок, вони відтягують своїх чад і кажуть шо собака зла і кусюча. І от потім з тих же чад виростуть такі ж істеричні люди, які вважатимуть, шо всяка псина обов"язково має тебе покусати і її тре пустити в расход. от як пояснити людям, шо тварина на добро відповідає добром, а кусає і кидається лише тоді, коли малолітні довб№;%би кидають в неї камінням, копають ногами і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно, там где указано, что с собачками низзя, соваться не стоит...

Но все же...многое зависит от того, что за собака и каков хозяин...

Однажды со мной был такой случай..я с родителями и собачкой (а он тогда был еще щенком размером с две ладошки - спаниэлька) поехали на озеро... Он у нас очень любит купаться... Но когда мы зашли в воду (он на поводочке был!) какая-то тетенька внушительных размеров начала визжать, мол...что это такое...что собака в воду зашла, у нее микробы... (замечу, что недалеко пару дворняжек(!) спокойно себе прыгали в воде и ниче...) На что мой папа сказал ей: "Мадам, эта собака (в смысле наша), почище вас будет:)"

После этого тетенька заткнулась... А мне это очень запомнилось!

А что касается выгула собачек... если бы наша страна была в этом плане нормальная... были бы специально отведенные места, где можно гулять питомцев! (Хотя они не столько, пардон, гадят...как великое множество дворняг...)

В старнах ЕС я видела такие прикольные ящики... ну типа как контейнеры для мусора... а рядом к ним прикрепленные мешочки...я сначала никак не могла понять - что это и зчем... а потом мне растолковали...это для собак... - Сходил песик в туалетик - хозяин тут же все собрал в мешочек и выкинул в контейнер! Вот так вот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...