DarkCraft Опубліковано 4 Травня, 2012 в 09:43 #26 Опубліковано 4 Травня, 2012 в 09:43 Напомню, заберу с самовывозом за 10грн, /пиво/сок Батарея (тримає 3-5 хв.). Извиняюсь за повторение.
Roman_1984 Опубліковано 17 Травня, 2012 в 18:58 Автор #27 Опубліковано 17 Травня, 2012 в 18:58 Система охолодження в резерві.
Roman_1984 Опубліковано 21 Травня, 2012 в 19:11 Автор #28 Опубліковано 21 Травня, 2012 в 19:11 Батарея продана.
Roman_1984 Опубліковано 26 Травня, 2012 в 14:45 Автор #29 Опубліковано 26 Травня, 2012 в 14:45 Система охолодження продана.
Roman_1984 Опубліковано 30 Травня, 2012 в 11:06 Автор #30 Опубліковано 30 Травня, 2012 в 11:06 Те, що залишилось:Матриця 14.1. - 700 грн. (ціна обговорюється).ВайФай модуль - 65 грн.Блутус - 40 грн.Проц Celeron 1.6 - 50 грн.Оперативна пам'ять 512 m - 45 грн.Шлейф від матриці - 60 грн. є 2 штуки.Привод (зламаний - час від часу навіть читав інформацію) - 35 грн.
KOCMOC Опубліковано 30 Травня, 2012 в 11:24 #31 Опубліковано 30 Травня, 2012 в 11:24 Оперативна пам'ять 512 m - 45 грн. давай за 30 заберу!
Roman_1984 Опубліковано 30 Травня, 2012 в 11:40 Автор #32 Опубліковано 30 Травня, 2012 в 11:40 Відписав у приват.
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.