Перейти до змісту

H&M та C&A з Німеччини. Європейський інтернет-шоппінг :)


Bellucci

Рекомендовані повідомлення

що там із замовленням? на Україну ще 22 лютого відправили...а сьогодні 27-е)))))))

Сьогодні цікавилася в служби доставки - ще на Україну замовлення не прийшло, відразу повідомлю, як тільки отримаю інформацію.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

Не переживайте, отримаєте ви свій товар я впевнений, просто не завжди все так гладко виходить як хотілось би. І їхня пошта "тупить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що усе отримала :)

по кількості - не вистачає однієї речі, зараз перевірю чи співпадають розміри та кольори, та відпишуся усім в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В залишку є речі (можливо щось, комусь підійде):

1) плаття 38 розмір 130 грн.

2) сорочка 38 розмір 150 грн.

3) плаття розмір S 50 грн.

64edc27336_preview.jpg 216a3ab8d3_preview.jpg 8728b424bd_preview.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tomagawk, мне было бы удобно Новой почтой на склад №3 (возле Фуршета). Я просто не знаю, видимо все заказчики живут в Луцке и Bellucci все равно необходимо их как-то доставить вещи из Ровно.

Давайте Ваши предложения...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новою поштою передавати з сусіднього міста не дуже вигідно, як на мене. Простіше рейсовим автобусом передати або можливо хтось буде в Рівному на машині то міг би забрати ІМХО це краще і дешевше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я "Новою поштою", відділення на Б. Хмельницького, якщо інших варіантів не буде. Проте найкращим варіантом вважаю теж, щоб передати кимось, хто їхатиме з Рівного до Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я и не против чтобы передали. Как сочтёте лучшим - так и будем забирать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свої речі якщо не знайдеться ким передати, не проти щоб передали рейсовим автобусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж за Нову пошту на Єршова. Зручність у тому, що можу забрати, коли матиму змогу. Кілька днів не буду в місті, тому автобус зустріти ну ніяк( Якщо вирішите автобусом, заберу в того, хто забере звідти, після вихідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо автобусом коштує 10 грн., то мабуть краще вже "Новою поштою" там вартість складає 12-13 грн., бо щоб забрати у водія автобуса потрібно приїхати раніше "на всяк випадок" та почекати довше, і ще й водії не погоджуються давати свій номер мобільно і т.д. а на "Новій пошті" все буде лежати та спокійно чекати, коли вам буде зручно забрати. Приїжджає усе на наступний день і ви отримуєте СМС про те, що вантаж прийшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bellucci, а как будете передавать на Новую почту?

Есть возможность оплатить доставку здесь на месте? (я просто не в курсе) - если нет, я могу скинуть на карточку вам деньги за доставку.

Просто так хочется до 8 марта успеть - раз уж пришли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bellucci, а как будете передавать на Новую почту?

Есть возможность оплатить доставку здесь на месте? (я просто не в курсе) - если нет, я могу скинуть на карточку вам деньги за доставку.

Просто так хочется до 8 марта успеть - раз уж пришли...

Завтра утром заеду и все отправлю, оплатите доставку при получении (думаю это где-то 13 гривен будет), и послезавтра все должно быть у вас, так что до 8-го успеваем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bellucci, понимаю что хлопотно - но вопрос:

- можно ли через Вас еще делать заказы именно с сайта H&M?

Будете еще этим заниматься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bellucci, понимаю что хлопотно - но вопрос:

- можно ли через Вас еще делать заказы именно с сайта H&M?

Будете еще этим заниматься?

Признаться, действительно хлопотно, но иначе у меня не вышло бы привезти себе всё, что хотелось ;)

Но пока, некоторое время, новых покупок делать не буду. Сразу сообщу, кода нужна будет компания "шопоголиков" :)

Спасибо всем за участие!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я могу привезти с HM все что угодно, лишь бы успеть выкупить, условия простые:

Формула:

цена товара * 11,3 курс евро + 27% комиссионных

И все, ничего больше доплачивать не нужно.

Раз в две недели товар доставляется прямо в Луцк, как впрочем и з других европейских сайтов.

Для иногородних, доставка "Новой почтой", доставку оплачиваете вы.

За подробностями в личку пишите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за речі. Все гарної якості, правда одяг значно "великомірить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шановні форумчани. Замовляла речі в Белуччі, була дуже задоволена, за що їй щоро дякую. Оскільки зараз вона замовлень не приймає, я знайшла посередника в Німеччині, який працює на таких же умовах. Якщо комусь щось треба замовити - звертайтесь, можу додати до свого замовлення. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 1 місяць потому...

Коли можна зробити замовлення?

Привіт всім. Я вже 4 роки живу в Німеччині, ось випадково побачила цю темку на сайті...Я зараз у декретній відпустці, тому часу маю багато. Можу теж поприсилати вам речі з різних Німецьких сайтів. Можу накупляти вам речей, ну а про ціну домовимось, :_08: в залежності від кількості одягу мабуть...

Плюс рази 3 в рік приїжджаю в Україну можу навіть без пересилання речі "для постійних клієнтів" привезти. :_08: Пишіть якщо цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...