Перейти до змісту

Шукаю виробників корпусних та мягких меблів


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Потрібно виготовити шафу-купе, два столики, дзеркало та диван за ескізом замовника (мене))).

Вкладаю візуалізацію інтер"єру та потрібні розміри меблів.

z2d061a50.jpg

z0951cd04.jpg

z4cb1223e.jpg

ze24e5348.jpg

"Нутрощі" шафи

fgf.jpg

Задніх стінок у шафи немає, має бути вмонтована в стіни.

Довжина дивану 2м.

Має розкладатися "вперід", перетворюючись в двохспальне ліжко.

Прошу скидати пропозиції по цінах, запитання, поради раціоналізації в приват, або сюди.

Розумію, що ціни залежать від матеріалів та комплектуючих, тому прошу рахувати такі матеріали, які б Ви використали для себе: якісно та економно)

Чекаю на пропозиції. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шафа так невийде, не получиться висовувати ящики у всіх трьох відділеннях

Взагалі не вийде?( Чи не будуть висовуватьсь одночасно?

Я в цьому дилетант, тому дякую за зауваження, чує серце - не останнє(((. Прийдеться перемальовувати. Що порадите?

Хм, хоча ніяк не можу зрозуміти, чому не вийде :closedeyes:

Доречі, "нутрощі" шафи можуть бути з інших матеріалів, ніж фасад - не принципово, якщо це дасть змогу заощадити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шафа так невийде, не получиться висовувати ящики у всіх трьох відділеннях

Взагалі не вийде?( Чи не будуть висовуватьсь одночасно?

Я в цьому дилетант, тому дякую за зауваження, чує серце - не останнє(((. Прийдеться перемальовувати. Що порадите?

Двері в купе накладаються одна на одну на ширину профілю, (алюміній наприклад 30 мм) при пройомі в 1500 як би двері не совав буде лишатись 470 мм, в яких шухлядка мала б бути максимум 460 мм . імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двері в купе накладаються одна на одну на ширину профілю, (алюміній наприклад 30 мм) при пройомі в 1500 як би двері не совав буде лишатись 470 мм, в яких шухлядка мала б бути максимум 460 мм . імхо

Ну то інше діло)) Тоді просто розміри треба позмінювати, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двері в купе накладаються одна на одну на ширину профілю, (алюміній наприклад 30 мм) при пройомі в 1500 як би двері не совав буде лишатись 470 мм, в яких шухлядка мала б бути максимум 460 мм . імхо

Ну то інше діло)) Тоді просто розміри треба позмінювати, так?

незовсім, попробуй намалювати у проекції зверху троє дверей, для пройому 1500 - двері будуть 520 мм і посовай їх, побачиш все сама)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

%) Значить, будемо міняти. Та, дкмаю, сильно то на ціну не вплине, Так, що чекаю пропозицій від виробників ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна шафи може бути досить різною.Залежить від системи,наповнення самих дверей.Нутрощі з якого ДСП будуть,наше чи заморське?Яка буде фурнітура?Це все досить суттєво може вплинути на остаточну цифру.Це потрібно брати катало і зразки і конкресно обумовлювати.Принаймі я роблю так,зі своїми клієнтами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

%) Значить, будемо міняти. Та, дкмаю, сильно то на ціну не вплине, Так, що чекаю пропозицій від виробників ;)

це суттєво вплине на вартість!) щоб щось рахувати треба знати що конкретно потрібно конструктивно, колір, товщина ДСП, , система та заповнення дверей?? фурнітура? для прикладу - направляючі для шухляд від 9,00 грн роликова ДС до 170,0 грн за тандем від блюм) що будем рахувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То означає, що треба зустрічатись з виробниками. Куди і коли іти?) zigorko? shono? Інші виробники?

Хочу розглянути та зважити максимум пропозицій, щоб не наступити на ті ж граблі :( (кухню замовляла в одного виробника, ні з ким не радилась, повилазило багато лажі(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на жаль в Неті з телефона,тому розмірів не бачу.Максимум на даний час,що можу для Вас зробити,це на вихідних порахувати приблизну (!) мін. і мах. вартість,розписати і порадити вартість і якість матеріалів.Але тільки,якщо підніму домашній Нет.Січень і половина Лютого завалений роботою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чекаю пропозиції від виробників, або порад від споживачів.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, є на борді одна темка про меблі - виробника-топікстартера всі хвалять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект супер красивий, але от Вам перелік порад:

1. В проекті виставте товщину матеріалу, з якого зроблена шафа і поличка 16 чи18 мм, побачите, наскільки зміниться картина.

2. Поличка між шафами над диваном - як виробник вам не раджу робити її. При довжині понад 800 мм поличка прогнеться під власною вагою (особливо, якщо матеріал ДСП). Треба подумати, як її зафіксувати, щоб вона не прогиналася.

3. В лівій секції шафи висувні шухляди ліві зробити менше ширини створки дверей десь на 35 мм, місце під прасувальну доску поміняти місцем з крайніми правими шухлядами.

4. В правій секції шафи відмовитися від висувних шухляд і зробити секцію під довгий одяг + пару поличок зверху.

5. Саме головне - в кресленні врахувати товщину плити (16 чи 18 мм).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сусідній гілці продають квартиру, з схожим дизайном. Поцікавтесь, дадуть пораду.

http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=116519

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А столи? які розміри?

Дизайн як на картинках чи може мінятись?

Журнальний десь 70Х70см, а талетний 50Х80см

То приблизно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши в приват з якого матеріалу мають бути ці столики і якісь більш реалістичний їх вигляд (бо ті шо на малюнку на пласмасові схожі) порахую приблизно вартість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши в приват з якого матеріалу мають бути ці столики і якісь більш реалістичний їх вигляд (бо ті шо на малюнку на пласмасові схожі) порахую приблизно вартість.

)))

Це проект. Матеріали пропонує виробник. Мені запропонували фарбоване дерево. Можете запропонувати щось інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши в приват з якого матеріалу мають бути ці столики і якісь більш реалістичний їх вигляд (бо ті шо на малюнку на пласмасові схожі) порахую приблизно вартість.

)))

Це проект. Матеріали пропонує виробник. Мені запропонували фарбоване дерево. Можете запропонувати щось інше.

Тільки поцікавтеся яке дерево пропонують. Якщо сосну - не зголошуйтеся, пошкодуєте. У мене є варіант, але він буде коштувати, як космоліт, візьміть фарбований MDF. Таким чином і полички без проблем зробити можна. Проте в комплексі це смоктане грошенят. Аби стояло мені питання саме такого дизайну - робив би з цього матеріалу (якби не знайшов меблевого щита).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deather, могли б мены розрахувати так журнальний столик розмыром 60х60см.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deather, могли б мены розрахувати так журнальний столик розмыром 60х60см.?

Міг би, проте тільки з наступного тижня, десь під кінець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно виготовити шафу-купе, два столики, дзеркало та диван за ескізом замовника (мене))).

Вкладаю візуалізацію інтер"єру та потрібні розміри меблів.

z2d061a50.jpg

z0951cd04.jpg

z4cb1223e.jpg

ze24e5348.jpg

"Нутрощі" шафи

fgf.jpg

Задніх стінок у шафи немає, має бути вмонтована в стіни.

Довжина дивану 2м.

Має розкладатися "вперід", перетворюючись в двохспальне ліжко.

Прошу скидати пропозиції по цінах, запитання, поради раціоналізації в приват, або сюди.

Розумію, що ціни залежать від матеріалів та комплектуючих, тому прошу рахувати такі матеріали, які б Ви використали для себе: якісно та економно)

Чекаю на пропозиції. :)

0506711803 Игорь.

Гарантия 100 процентов

Качество тоже!

Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...