Перейти до змісту

В Італії страйкують аеропорти: 250 тисяч пасажирів змушені чекати

Від Board.News,15.07.23


Подробиці розповідає La Repubblica. "Це люди, які відповідають за операції, що відбуваються до і після рейсу: реєстрація, прийом і сортування багажу, посадка", - зазначає видання. Страйкарі вимагають кращих умов праці. Зокрема, наполягають на укладенні нового колективного договору через шість років після закінчення терміну дії попереднього. При цьому їхні сьогоднішні дії, як оцінює La Repubblica, завадили здійсненню близько 1000 рейсів, як внутрішніх, так і міжнародних, що загалом торкнулося 250-270 тисяч пасажирів, оскільки авіакомпанії змушені були перенести чи скасувати свої рейси з подальшою компенсацією своїм клієнтам. За даними інформагенції ANSA, до наземних служб долучилися бортові працівники авіакомпаній Vueling та Malta Air, яка частково виконує рейси Ryanair. Італійський уряд поставився до страйку різко негативно. "Я звертаюся до здорового глузду. Нехай деякі профспілки не думають завдати шкоди Італії та мільйонам працівників (суміжних галузей - ред.). Або ми повернемося до здорового глузду, або я зроблю те, що я вже зробив, щоб зупинити хаос на вокзалах", - заявив віцепрем'єр Маттео Сальвіні. У четвер, 13 липня, під час страйку на залізничних вокзалах Сальвіні в адміністративному порядку обмежив можливості страйкарів. "Ніхто не хоче скасовувати право на страйк. Але без шкоди для мільйонів інших працівників і туристів", - додав Сальвіні. Як вже повідомлялося, оголошений акторами і сценаристами Голлівуду страйк через невдоволення зарплатами й використання штучного інтелекту в кіно, може відкласти релізи фільмів і зірвати церемонію вручення головної премії серіалів "Еммі".

Читати повністю

  • 23 Views


×
×
  • Створити...