Перейти до змісту

В Україні немає російської меншини, є громадяни, які розмовляють російською, – Стефанішина

Від Board.News,09.11.23


Про це вона заявила під час пресконференції щодо результатів звіту Єврокомісії про прогрес України в межах Пакета розширення, передає УНІАН. Урядовицю запитали, чи потребує російська мова в Україні захисту. "В Україні немає російської меншини, її не існує. Немає жодної… юридично оформленої спільноти, яка ідентифікує себе як російська меншина. Є громадяни України, які розмовляють російською мовою. Я одеситка: хочу – розмовляю російською мовою, хочу – не розмовляю російською мовою. Мені для цього не потрібні ні москалі, ні Венеційська комісія", - відповіла Стефанішина. Вона наголосила, що питання захисту російської в Україні не стоїть. "І я дуже рада, що Європейська комісія також усвідомлює сенситивність його", - сказала віцепрем'єрка. Нещодавно екснардепка від "Свободи", викладачка Ірина Фаріон в "Рандеву з Яніною Соколовою" заявила, що не може вважати російськомовних військових українцями. Вона назвала їх "москворотими биками, що ганьблять ЗСУ". Громадськість відреагувала на скандальні слова екснардепки. Зокрема, студенти Львівської політехніки, де викладає Фаріон, попросили правоохоронців перевірити її. Пізніше екснардепка заявила, що боротьба в тилу важливіша за боротьбу на фронті.

Читати повністю

  • 2 Views


×
×
  • Створити...