Перейти до змісту

Фаріон заявила, що боротьба всередині країни "важливіша за боротьбу на нульовій позиції"

Від Board.News,09.11.23


Про це Фаріон сказала на своїй сторінці в Instagram, пише "Главред". "Ми виявили дуже багато внутрішніх ворогів. Я своєю свяченою водицею, що називається українське слово, витягнула на поверхню всіх чортів з рогами та копитами. Вони мене надихнули на подальшу боротьбу... Боротьба всередині країни набагато важливіша, ніж боротьба на нульовій позиції", - сказала Фаріон. За її словами, поки російська мова хоч де буде в нашому просторі, Путін матиме підставу нас визволяти. Вона додала, що "тому ми з тими московськомовними дикунами мусимо різноманітними способами давати раду". Крім цього, Фаріон побажала "горіти в пеклі" всім, хто її ненавидить: "Всі мої ненависники нехай ідуть до пекла і горять там яскраво, щоб їхні згорілі роги та копита освітлювали нам шлях до перемоги". Зазначимо, що екснардепка називає українців, які розмовляють російською мовою, "внутрішніми ворогами", "дикунами" та "чортами з рогами та копитами". Нещодавно Фаріон в "Рандеву з Яніною Соколовою" наголосила, що не може вважати російськомовних українських військових українцями. Вона назвала їх "москворотими биками, що ганьблять ЗСУ". Пізніше громадськість відреагувала на скандальні слова екснардепки.

Читати повністю

  • 5 Views


×
×
  • Створити...