Перейти до змісту

Здивувало, як оперативно у МВС заявили про необережне поводження Частякова з гранатою, - військовий експерт Ступак

Від Board.News,08.11.23


Про це він розповів в етері телеканалу "Еспресо". "В МВС до години часу заявили, що майор загинув внаслідок вибуху через необережне поводження з гранатою. За кілька хвилин з'явилось повідомлення Залужного про те, що стався вибух і помічник підірвався внаслідок відкриття коробки, яку йому подарували. Зазвичай, коли МВС коментує такі події, як правило пишуть, що "стався підрив невідомого предмету, людина отримала травми або загинула, йде слідство". А тут, буквально година, і вже з'ясовано що це граната. Мене це особисто збентежело", - повідомив Ступак. За його словами, ці гранати повинні були їхати на фронт. Цей випадок може становити загрозу у подальшій підтримці наших іноземних партнерів. "Виходить так, що наші військові взяли десяток гранат з німецької допомоги у вигляді 10 тис. гранат і подарували майору 6. Тобто, ці гранати повинні були їхати на фронт, а в мережі з'являється відео з ящиком набоїв. Те, що військові дарують один одному гранати з міжнародної допомоги дуже дратує і бентежить. В нас зараз будуть певні проблеми з німцями. Вони скажуть: "ви просите в нас TAURUS, Patriot, ми дали вам гранати а ви їх даруєте в якості подарунків на день народження вашим військовим, це неправильно, ми цього не розуміємо"", - додав Ступак. 6 листопада о 17:15 в селі Чайки Київської області від вибуху гранати загинув Геннадій Частяков - помічник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. 13-річний син Частякова тяжко поранений, його шпиталізували. Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний висловився з приводу трагедії.  "Невимовний біль і важка втрата для Збройних Сил України і для мене особисто. Сьогодні за трагічних обставин у свій День народження в родинному колі загинув мій помічник і близький друг, майор Геннадій Частяков. У одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій. У Геннадія залишилися дружина та четверо дітей. Мої глибокі співчуття родині", - написав пан Залужний у своєму телеграм-каналі. Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що причиною загибелі помічника головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного Геннадія Частякова став вибух гранати, яку йому подарували на день народження. 7 листопада розслідування інциденту доручили ДБР.  8 листопада у ДБР назвали основну версію загибелі помічника Залужного.

Читати повністю

  • 5 Views


×
×
  • Створити...